Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Orange Warsaw Festival - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Orange Warsaw Festival (/showthread.php?tid=8268)



Orange Warsaw Festival - mike - 26.05.2010 04:24 PM

Nelly Furtado, Hole, Mika, White Lies - to zagraniczne gwiazdy Orange Warsaw Festival, który odbędzie się 28 i 29 sierpnia, na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie!


- ku3a - 26.05.2010 04:29 PM

pierwszy dzień: Hole, White Lies, Kumka Olik. 59 zł.
Drugi dzień: reszta Icon_razz. 99 zł.


- mike - 26.05.2010 04:46 PM

nie za darmo?! Icon_frown We wrzesniu bylo za darmo Icon_biggrin3


- AKT! - 26.05.2010 05:15 PM

nie dosyć, że nic fajnego to jeszcze chcą pieniędzy


- furbul - 28.05.2010 12:06 PM

TVN przejęła współorganizację i mamy to, co mamy - dzień popowy. Icon_confused2
Jedyne, co dobre - wreszcie wynieśli się spod Pałki Kultury.
Bilety to trochę wbrew pierwotnym zamierzeniom. Miał to być bezpłatny festiwal, który pomagałby zdobyć Warszawie tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. TVN się wpieprzyło i są bilety. Proste.
Niby Hole jest, ale ogólnie nieciekawie muzycznie.
Poza wymienionymi wystąpią również: Aura Dione, Kumka Olik, Kim Nowak i Agnieszka Chylińska. A ponoć jeszcze mają być kiedyś-tam ujawnione kolejne gwiazdy ;]


- Tkk_Bolly - 09.07.2010 02:21 PM

Edyta Bartosiewicz to kolejna gwiazda festiwalu. A także Lisa Hannigan. Juz na samym początku wiadomo było, że wysatąpi także Monika Brodka, a jeszcze nikt w tym temacie nic nie pisał o niej.
Więc kto się wybiera po ujawnieniu Bartosiewicz jako kolejnej gwiazdy?


- AKT! - 09.07.2010 02:57 PM

Łał, Bartosiewicz się nie spodziewałem


- furbul - 09.07.2010 03:15 PM

Było plotek dużo na ten temat przecież.
Bardzo dobrze. Coraz bardziej pewny staje się jej powrót Icon_wink2

Tkk_Bolly napisał(a):Juz na samym początku wiadomo było, że wysatąpi także Monika Brodka
Nie na samym początku. Kiedy wymieniłem pozostałych wykonawców, Brodki jeszcze tam nie było. Później została dołączona do tego grona ;]

Tak sobie myślę, skoro TVN tak się zaangażowało i wcisnęło swój dzień popowy, to może by ogarnęli jakąś transmisję. Nawet nie-na-żywo dałoby radę Icon_wink


- Tomekk - 09.07.2010 04:15 PM

furbul napisał(a):Tak sobie myślę, skoro TVN tak się zaangażowało i wcisnęło swój dzień popowy, to może by ogarnęli jakąś transmisję. Nawet nie-na-żywo dałoby radę Icon_wink
popieram, Edytę bym zobaczył Icon_biggrin3


- bugman - 11.07.2010 12:19 AM

z edyta sprawa jest taka:

singiel na 100% koncert na 100%. plyta nie wiadomo


- saferłel - 28.08.2010 06:15 PM

No to dzisiaj startujemy czy też już wystartowaliśmy. Oczywiście bez transmisji w TV. W marcu coś spekulowano na ten temat (podobnie było z Openerem), ale dzisiaj oczywiście wszystko zostaje po staremu Icon_razz2 Frajerstwo z ITI nawet nie potrafiło się dogadać chociażby z jednym artystą. A kasa za bilety płynie.

Mentalność ludzi organizujących festiwale w Polsce jest chora.


- AKT! - 28.08.2010 07:20 PM

saferłel napisał(a):Mentalność ludzi organizujących festiwale w Polsce jest chora.
To prawda.


- emigrant - 28.08.2010 11:18 PM

Mogliby choć rzucić na stronę TVN. W Belgii w ''każdej wsi'' znajdziesz info o koncertach, często w szczerym polu stoi jakiś stary bus a na nim wymalowana informacja o koncercie. Ktoś wydaje płytę i rusza cała machina promocyjna. Szanują swoich artystów, media graja te utwory. Na koncertach lokalnych [nawet rockowych] koncertach przychodzą młodzi i starzy, babcie, rodzice. Polskie media rujnują rynek muzyczny grając jedynie tych co mają układy a niekoniecznie coś do powiedzenia. Liczy się tylko kasa.
Kasę da się zarobić i nie trzeba wcale iść na komercję.


- ku3a - 29.08.2010 02:46 AM

jakby kogoś interesowało, to na chomika wrzuciłem fragment tego co nagrałem dyktafonem - fragment koncertu Edyty, m.in. z dwoma nowymi utworami i coverem.
katalog "forum lp3", hasło: forum.lp3.pl . taki katalog i hasło, bo wrzucałem to z myślą o tamtym forum, a teraz jeszcze tu wszedłem, przypomniałem sobie ten wątek, przeczytałem i też postanowiłem wrzucić Icon_wink2.
Edyta była fantastyczna Icon_biggrin3.


- saferłel - 29.08.2010 12:10 PM

I tu mam problem, bo wychodzę z zasady, że nie warto słuchać premierowych piosenek w wersji live Icon_smile2 Ale przynajmniej posłuchałbym innych wykonań. W każdym razie fajnie, że nagrałeś Icon_smile

A powiedz jak wypadło Hole? Przynudzali nowym albumem czy puścili w obieg rzeczy typu ''Violet''?


- ku3a - 29.08.2010 08:10 PM

ja nie za bardzo wiem co grali, bo bardzoooo mało znam ich repertuar Icon_wink2.
w każdym razie nie za bardzo mi się podobało Icon_wink2. Courtney ma bardzo zniszczony głos i przez głośne instrumenty jej głos w ogóle się nie przebijał. Znacznie lepiej było w drugiej części koncertu, gdy było kilka kawałków z gitarą akustyczną.

White Lies też zagrali nowe kawałki, chyba 4 Icon_biggrin3.

a 4 to też liczba związana z Edytą, bo zdaje się, że tyle razy bisowała, aż w końcu zabrakło im piosenek i musieli zagrać drugi raz "Szał" Icon_mrgreen .


- saferłel - 30.08.2010 10:37 AM

http://www.youtube.com/watch?v=tCLe-q7ceZY - Z tego co słyszę, to ''Celebrity Skin'' wypadało fajnie Icon_smile2
Wokal to ona zawsze ma ''zniszczony i zdarty'' (dlatego m.in. mój tata ich nie znosi, staram się nie grać jak jest w pobliżu Icon_biggrin) , bo tak po prostu śpiewa. ''Violet'' też jest an youtube, ale w strasznej wersji, tak przebasowione, że brzmi jakby ktoś podkład techno na nie nałożył Icon_mrgreen