Największe forum list przebojów Mycharts.pl
DLP - Notowanie 177 (24.04.10) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: DLP - Notowanie 177 (24.04.10) (/showthread.php?tid=8008)

Strony: 1 2


- ku3a - 29.04.2010 07:17 PM

saferłel napisał(a):Damon ma nagrać mi w najbliższe 2 lata dwie płyty. To plan minimum Icon_razz2
a plan maksimum? Icon_smile2


- saferłel - 29.04.2010 08:16 PM

Hmmm, 3-4 płyty, ale to raczej nierealne. EMI i względy marketingowe...
Wypada odczekać jakiś czas, chociaż z drugiej strony nie będzie trzymał nagranego już materiału przez 6-7 lat.


- Yacy - 01.05.2010 09:45 PM

The National.. u mnie już wypadł, ale pojawi się inny. Może za szybko się go pozbyłem, ale w tamtym tygodniu mnie nie ruszał. A dziś przypadkowo go usłyszałem i ... fajnie zabrzmiał Icon_wink2 Cała płyta jest niezła. Ale z Boxerem się raczej nie równa.

saferłel napisał(a):23. 24. 04. Band Of Horses - Compliments
pozazdrościć! Ale ja już mam swojego ulubieńca z płyty. Świetnej płyty!


- Marek - 02.05.2010 05:33 PM

a podpis pod fotką The National że krew Ci buzuje w żyłach to na widok tych panów?Icon_smileIcon_smileIcon_smile:)hehe


- saferłel - 03.05.2010 06:25 PM

Yacy napisał(a):Cała płyta jest niezła.
A tam, moim zdaniem to płyta roku. Jest świetna, najlepsza w ich karierze. BOH ciężko będzie ich przebić Icon_wink2

Cytat:a podpis pod fotką The National że krew Ci buzuje w żyłach to na widok tych panów?Icon_smileIcon_smileIcon_smile:)hehe
Wiem, że twoja lista opiera się w 90% na kobietach, ale to nie znaczy, że wkoło są sami miłośnicy panów ;P


- Konrad - 03.05.2010 09:48 PM

Scissor Sisters - Invisible Light takiego dobrego utworu już dawno nie słyszałem. Interesuje mnie także nowy James.


- saferłel - 03.05.2010 09:54 PM

Co za zapewnienie Icon_wink Czyżby nowość na pierwszym za tydzień ;P?


- Konrad - 03.05.2010 10:03 PM

saferłel napisał(a):Co za zapewnienie Icon_wink Czyżby nowość na pierwszym za tydzień ;P?

Na pierwszym to raczej nie bo tłok w top5, ale w górnych rejonach listy niewykluczone.


- Marek - 04.05.2010 06:21 PM

saferłel napisał(a):
Yacy napisał(a):Cała płyta jest niezła.
A tam, moim zdaniem to płyta roku. Jest świetna, najlepsza w ich karierze. BOH ciężko będzie ich przebić Icon_wink2

Cytat:a podpis pod fotką The National że krew Ci buzuje w żyłach to na widok tych panów?Icon_smileIcon_smileIcon_smile:)hehe
Wiem, że twoja lista opiera się w 90% na kobietach, ale to nie znaczy, że wkoło są sami miłośnicy panów ;P
żartowałem przecieżIcon_smile a czemu Hole tak słabo?świetna płyta,miłe zaskoczenie...


- saferłel - 04.05.2010 06:26 PM

''Skinny'' może nie radziło sobie najlepiej (w nowym notowaniu już go nie ma na liście), ale ''Samantha'' w czołówce się plasuje, więc nie jest źle. Płyta natomiast nie podoba mi się zbytnio. Zresztą ogólnie opinie są dosyć kiepskie, nie dziwię się. Niby w starym stylu, ale rozlazłe to trochę i wymęczone. Balladki równają do dołu, brak prawdziwych petard. Mogło być lepiej.