Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Propozycje Zmian w forum - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Propozycje Zmian w forum (/showthread.php?tid=7759)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Propozycje Zmian w forum - rado - 27.03.2010 01:13 PM

Witajcie

Jak już wiecie, zostałem nowym administratorem forum. W najbliższym tygodniu forum zostanie przeniesione na nowy serwer. (przez około 2 dni forum będzie niedostępne, o czym Was poinformuję.
Proszę o wasze głosy, to znaczy co zmieniamy w forum, czego brakuje, czy tez zostawiamy tak jak jest?
Jestem od niedawna zarejestrowany, ale już wiem że użytkownicy tego forum tworzą swoistą społeczność. To cieszy. Dlatego też proszę o pisanie postów z propozycjami zmian bo myślę że coś trzeba zmienić. Zauważyłem że na forum nie ma regulaminu, myślę że powinien być, mówiący jak korzystać z forum, w jakich przypadkach będzie banowany użytkownik. Tu liczę też na wasze sugestie i propozycje.

Pozdrawiam Jacek


- Yacy - 27.03.2010 02:07 PM

Może i nie jest zbyt obszerny, szczegółowy i wyczerpujący, ale jednak jest Regulamin Forum Icon_smile2


:) - rado - 27.03.2010 02:24 PM

No tak, jest. Musiałem przeoczyć. Szczerze mówiąc to dopiero dzisiaj nad tym siądę i poczytam sobie. Super że jest regulamin czyli jeden temat odpada

Dziękuje za informację


- AKT! - 27.03.2010 02:45 PM

Ja mam kilka propozycji dotyczących struktury rozkładu podforów na stronie głównej, ale o co mi chodzi napiszę bardziej szczegółowo później Icon_smile2 W każdym razie ta sfera na pewno wymaga modernizacji.


- Yacy - 27.03.2010 02:49 PM

Jakiś czas temu Regulamin był widoczny jako ogłoszenie w każdym dziale, w tej chwili nie jest, a ja nie mogę tego zmienić... Może warto, aby był jako "ważne ogłoszenie"?


- emigrant - 28.03.2010 03:04 PM

Od siebie dodam, że wkurza mnie krótki czas aktywności po zalogowaniu się.
Wstawiam listę, edytuje ją i w momencie wysyłania jak zapomnę sobie skopiować to wszystko tracę.


- Yoda - 28.03.2010 05:22 PM

emigrant napisał(a):Od siebie dodam, że wkurza mnie krótki czas aktywności po zalogowaniu się.
Wstawiam listę, edytuje ją i w momencie wysyłania jak zapomnę sobie skopiować to wszystko tracę.
Dokładnie tak samo mam. Zwykle pamiętam, że muszę zaznaczyć do skopiowania, ale kilka razy o tym zapomniałem i godzina pisania do tyłu :roll:


- kajman - 28.03.2010 06:21 PM

emigrant napisał(a):Od siebie dodam, że wkurza mnie krótki czas aktywności po zalogowaniu się.
Wstawiam listę, edytuje ją i w momencie wysyłania jak zapomnę sobie skopiować to wszystko tracę.
Nie wiem jak u Was, ale ja wtedy robię cofnij, pojawia mi się to, co napisałem, kopiuję to i loguję się ponownie. Co nie zmienia faktu, że mnie też wkurza, że nie mam więcej czasu.


- saferłel - 28.03.2010 06:37 PM

Ale jak klikniesz w takiej sytuacji ''zaloguj'' to już koniec :/
Tak, też mnie to wkurza. Z czasem nauczyłem się już odpowiednio zabezpieczać przed tego rodzaju sytuacjami, ale wolałbym żyć w większym komforcie.


- AKT! - 28.03.2010 08:23 PM

kajman napisał(a):
emigrant napisał(a):Od siebie dodam, że wkurza mnie krótki czas aktywności po zalogowaniu się.
Wstawiam listę, edytuje ją i w momencie wysyłania jak zapomnę sobie skopiować to wszystko tracę.
Nie wiem jak u Was, ale ja wtedy robię cofnij, pojawia mi się to, co napisałem, kopiuję to i loguję się ponownie. Co nie zmienia faktu, że mnie też wkurza, że nie mam więcej czasu.
Ja też, zresztą mam zwykle zaznaczone, żeby mnie nie wylogowywało.


- kolej_grzesiek - 28.03.2010 08:25 PM

Ja również opracowałem skuteczny sposób radzenia sobie w tego typu sytuacjach. Listę piszę we Writerze - programie z pakietu Open Office, potem loguję się, wklejam do posta, następnie wklejam komentarz, potem parę korekt o charakterze wizualnym i gotowe.
Niemniej zgadzam się z przedmówcami - dobrze by było, gdyby ten problem został rozwiązany, bo jest to kłopot zwłaszcza przy duzych listach.


czas logowania - rado - 28.03.2010 09:22 PM

Czas sesji został zwiększony do 60 minut, czekam na kolejne propozycje zmian.

Czy w okresie świat Wielkanocnych będę mógł zamknąć forum w celu przeniesienia ? czekam na opinie


- Yacy - 28.03.2010 09:37 PM

Jeśli o mnie chodzi to cała niedziela i poniedziałek [do powiedzmy 22:00] byłoby okey Icon_smile2


- saferłel - 28.03.2010 09:48 PM

Jakoś tak, niedziela, poniedziałek, wtorek. Te dni.


- kolej_grzesiek - 28.03.2010 10:24 PM

sobota - cały dzień, niedziela - cały dzień, poniedziałek - do południa, no może do 15-16


- ku3a - 28.03.2010 10:41 PM

sobota, niedziela, poniedziałek - jak najbardziej


- Yoda - 28.03.2010 10:49 PM

Dla mnie też sobota niedziela i poniedziałek byłyby w sam raz Icon_smile2


- Yacy - 28.03.2010 11:12 PM

sobota wg mnie też oczywiście Icon_smile2


- AKT! - 28.03.2010 11:38 PM

ku3a napisał(a):sobota, niedziela, poniedziałek - jak najbardziej



- michal91d - 29.03.2010 03:59 PM

popieram sobota, niedziela byłaby najlepsza Icon_wink2