Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Vancouver 2010 - Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Vancouver 2010 - Zimowe Igrzyska Olimpijskie (/showthread.php?tid=7447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


- chris975 - 19.02.2010 04:40 PM

Do dziś załuje, że 4 lata temu nie poszedłem na darmowy trening curlingu w Gdańsku...
Pamiętam, że w Turynie oglądałem ile tylko było curlingu w tv na kompie Icon_wink2


- saferłel - 19.02.2010 04:43 PM

No widzisz, może gdybyś poszedł, to dzisiaj byłbyś czołowych ''curlingistom'' Icon_lol na świecie i nasza reprezentacja też brałaby udział w IO Icon_razz2


- chris975 - 19.02.2010 04:44 PM

saferłel napisał(a):No widzisz, może gdybyś poszedł, to dzisiaj byłbyś czołowych ''curlingistom'' Icon_lol na świecie i nasza reprezentacja też brałaby udział w IO Icon_razz2

A wiesz, że o tym też tak myslałem Icon_lol


- Miszon - 19.02.2010 04:54 PM

saferłel napisał(a):curlingistom
A nawet może curlerem.


- prz_rulez - 19.02.2010 05:05 PM

słowny kleks Icon_biggrin3 ale ostatnio strzelasz cytatami. i w ogole jakas taka rodzinna atmosfera sie zrobila w tym temacie Icon_wink2


- saferłel - 19.02.2010 05:24 PM

W końcu są Igrzyska. Czas zawieszania broni i tak dalej Icon_wink2


- Tomekk - 19.02.2010 07:38 PM

dzisiaj kibicujemy Justynie, prawda :?: Icon_wink2


- prz_rulez - 19.02.2010 09:06 PM

Póki co, nie ma się z kim kłócić... Icon_cool2
Tak, dzisiaj będzie Justyna w akcji (let's hope so).


- saferłel - 19.02.2010 09:17 PM

Adam ładnie, forma jest, ale rywale są bardzo blisko. Będzie chyba bardziej wyrównany konkurs niż na H90 (co nie powinno zresztą dziwić).
Co do Ammana, to znów skakał na tych specjalnych ''bizonach'' i nikt nie protestował. Ja już nie wiem jak to z tym jest. To może tak skakać czy nie :roll: ?


- Tomekk - 19.02.2010 09:21 PM

saferłel napisał(a):Ja już nie wiem jak to z tym jest. To może tak skakać czy nie ?
ja słyszałem, że nie, ale może coś zmienili :roll:
prz_rulez napisał(a):Póki co, nie ma się z kim kłócić...
brakuje Ci tego Icon_wink2


- saferłel - 19.02.2010 10:10 PM

Szkoda gadać, w gigancie prowadzi najbardziej wkurzający mnie zawodnik, czyli Bodie Millers :/ Szwajcary tradycyjnie wszystko pieprzą, jak dziewczyny w środę Icon_sad No co to się dzieje.

I po wszystkim :/


- prz_rulez - 19.02.2010 11:02 PM

Tomku, wierz mi, że nie brakuje.
No, za 20 minut zaczyna się relacja w Programie I Polskiego Radia!


- Miszon - 20.02.2010 12:28 AM

saferłel napisał(a):Czas zawieszania broni i tak dalej
Taaa... a w Afganistanie, korzystając z tego, że wszędzie w TV igrzyska - wielka ofensywa koalicji... Ale to tak na marginesie.

A na głównej części strony - BRAWOOOO!!! Megastres, nie ma co! Już wyglądało że po medalu, a tu niesamowity hart i zawziętość i w beznadziejnej sytuacji - brąz! Wielkie BRAWA KOWALCZYK!!! (no i fuks, że Norweżka błąd zrobiła w stresie i ze zmęczenia, bo zamiast nogę, to głowę wychyliła Icon_wink2 ).


- Yacy - 20.02.2010 12:31 AM

No i super!!! Icon_smile2

Brawo Dżastina Kołalzyk Icon_razz

żaby tak jutro Adaś powtórzył Jej wyczyn...


- Tomekk - 20.02.2010 12:34 AM

brawo Justyna !!! - dwa medale to ogromny sukces Icon_smile2
Adaś jutro leci po złoto...


- saferłel - 20.02.2010 12:36 AM

Ładnie.

A ja jestem pod wrażeniem Marit Bjoergen, naprawdę fantastyczna biegaczka.


- AKT! - 20.02.2010 12:38 AM

saferłel napisał(a):A ja jestem pod wrażeniem Marit Bjoergen, naprawdę fantastyczna biegaczka.
Jak robot. I w ogóle nie było po niej widać żadnego zmęczenia Icon_eek2

A nasza Justyna to zuch dziewczyna! I z tym wystawieniem nogi na finiszu, jakie polskie zagranie. Brawo brawo brawo! Icon_biggrin3


- ku3a - 20.02.2010 01:25 AM

czemu polskie?... :roll: przecież to najnormalniejsze zachowanie jakie może być, taki sam element biegu jak machanie kijkami. taka sama walka była o dalsze lokaty, a jedna to taki finisz zrobiła nawet jak z nikim nie rywalizowała.
brawo Justyna! Icon_biggrin3 bo trochę się już bałem... Icon_smile2 i prawdę mówiąc to mam nadzieję, że to faktycznie było przez smarowanie. a nie że ktoś inny jest mocniejszy... (to w świetle ostatniego biegu).

btw - Adaś ma medale 0-2-1, a Justyna 0-1-2, ciekawe jak to będzie wyglądać za tydzień Icon_smile2.
już po poprzednim biegu to były Igrzyska Zimowe z największymi sukcesami polskich sportowców za mojego życia, a teraz to już zdecydowanie! no i jest ogromna szansa, że to będzie jeszcze bardziej zdecydowane! i pomyśleć, że przez pierwsze -naście lat mojego kibicowskiego życia nawet nie śmiałem pomyśleć, że nasi mogą zdobyć jakikolwiek medal na zimowych Igrzyskach Icon_smile2.


- prz_rulez - 20.02.2010 01:39 AM

Ale największy czad to dał dzisiaj Zimoch. Że się tak podzielę jednym z cytatów:
bezszelestnie to tylko mąż może wsunąć się pod łóżko, gdy wraca późno do domu
Icon_mrgreen


- Yoda - 20.02.2010 10:38 AM

Niby nie jest źle, ale liczyłem na złoto, więc mały niedosyt pozostaje Icon_smile2 (ale prawdę mówiąc gdyby Polska miała dostać tylko jeden złoty medal na tych igrzyskach to wolałbym żeby zdobył go Małysz)