Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Niedźwiedź wraca do Trójki? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Niedźwiedź wraca do Trójki? (/showthread.php?tid=7270)



Niedźwiedź wraca do Trójki? - emigrant - 26.01.2010 12:48 AM

Nie ma go już na stronach Złotych Przebojów. W pewnym popularnym portalu znajdziecie notkę, że być może wróci do Trójki.
Myślę, że to dobrze ale czy wróci do LP'3?


- furbul - 26.01.2010 01:13 AM

Dla mnie to bez znaczenia. Bardzo szybko po jego odejściu przestałem słuchać LP3, a teraz nie wyobrażam sobie, bym miał wrócić do jej słuchania, nawet gdyby Niedźwiedź ponownie ją prowadził.


- saferłel - 26.01.2010 01:18 AM

Hmmm to dziwna sytuacja. Nie powiem. Rozumiem zarówno ludzi, którzy cieszą się na możliwość ponownego dołączenia Niedźwieckiego do Trójki, jak i tych co kręcą nosem na ten cały cyrk. Moim zdaniem byłoby miło, gdyby z powrotem się pojawił. Trójka by na tym zyskała. Z drugiej strony - o ile dojdzie do ''MN REAKTYWACJA'' - kiepskim pomysłem było takie ''wypożyczenie''do ZP na dwa lata i nagły powrót. Podejrzewam, że niektórym słuchaczom tego drugiego radia też będzie teraz smutno.

Ja i tak wiem, że Niedźwiecki się wkurzył na ''Love Etc.'' i dlatego tak postąpił Icon_lol


- emigrant - 26.01.2010 02:47 AM

Wielu się pewnie faktycznie ucieszy. Są i tacy, którzy twierdzili, że MN zmienił Złote Przeboje w inne radio. Sam się zastanawiałem na ile MN zaburzył politykę ZP.
Magda Jethon walczyła o jego powrót. Z tym, że w Trójce znów się zmienił dyrektor.
Też ostatnio rzadziej słucham Trójki. Kiedyś było to nie do pomyślenia abym opuścił Listę. Dobre 1000 tygodni meldowałem się przy radiu tydzień w tydzień.


- Listoholik - 26.01.2010 04:39 PM

a ja zacząłem słuchać LP3 w 1986 roku, skończyłem na 1000 notowaniu


- AKT! - 26.01.2010 06:15 PM

saferłel napisał(a):Moim zdaniem byłoby miło, gdyby z powrotem się pojawił. Trójka by na tym zyskała. Z drugiej strony - o ile dojdzie do ''MN REAKTYWACJA'' - kiepskim pomysłem było takie ''wypożyczenie''do ZP na dwa lata i nagły powrót. Podejrzewam, że niektórym słuchaczom tego drugiego radia też będzie teraz smutno.
O tak, mam takie samo zdanie Icon_smile