Największe forum list przebojów Mycharts.pl
WLP - Podsumowanie roku 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Wędrowna Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=86)
+---- Wątek: WLP - Podsumowanie roku 2009 (/showthread.php?tid=7012)

Strony: 1 2 3 4


- saferłel - 07.01.2010 06:31 PM

No tak, ja jestem raczej rozczarowany, ale to nie ja powinienem się wstydzić tylko raczej Muse Icon_sad Z czołowej piątki najlepiej wypada Franz Ferdinand. Kasabian to jeden z niewielu naszych wspólnych albumów w tak wysokich rejonach. Drugim jest ''Humbug''. Fajnie widzieć na dalszych pozycjach Doves, Norah i przede wszystkim Fanfarlo Icon_smile


- AKT! - 07.01.2010 10:47 PM

Muszę przyznać, że dużej części z tych płyt nie słyszałem - trochę z braku chęci, a większość tych, które znam albo mnie rozczarowała albo nie spodobała mi się na tyle, żeby znaleźć się w górnych rejonach mojego zestawienia (do którego przejrzenia, oczywiście zachęcam Icon_smile. Ewentualne wspólne pozycje to raczej miejsca u Ciebie dość niskie, choć z wyjątkami w postaci Kasabian i Johna Mayera, choć obie u mnie nieco poniżej pierwszej 50tki, to jednak mi się podobają Icon_smile

Top 3 rzeczywiście trochę rozczarowujące, przynajmniej dla mnie.


- furbul - 08.01.2010 12:19 AM

Policzyłem oczywiście i 44 plyty od Ciebie znam. Część z nich będzie u mnie wysoko. To pewne. A co do miejsca pierwszego.. Muse mnie rozczarował, ale nie na tyle na ile mógł rozczarować. Przed premierą płyty spodziewałem się czegoś dużo gorszego, ale przynajmniej jest jakiś poziom przyzwoitości. Jednak ja osobiście od takiej grupy jak Muse oczekuję czegoś więcej.


- saferłel - 08.01.2010 12:26 AM

Ale teraz jest jasna sytuacja. Muse wychodzi z małego dołka i my nie oczekujemy po nich niczego wielkiego, więc mogą nas zaskoczyć Icon_wink


- furbul - 08.01.2010 12:27 AM

Obyś miał rację.


- saferłel - 08.01.2010 12:32 AM

Mi tam na nich nie zależy już Icon_razz2 Nie wiem co nowego mogliby pokazać. Pewnie pójdą tą drogą ''hymnów nowej fali progrocka drugiego dziesięciolecia XXI wieku'' Icon_razz2
No chyba, że rozwiną się w kierunku ''Undisclosed Desires 2''...


- AKT! - 08.01.2010 12:38 AM

Ten ich progrock brzmi póki co bardziej jak odgrzewanie nieco przypalonych kotletów z lat 80tych, niż jak nowa fala czegokolwiek.


- furbul - 08.01.2010 12:42 AM

Ja ich cenię za takie rzeczy jak "Time Is Running Out" czy "Supermassive Black Hole", które nieprzeciętne były. To, co na "Resistance" nagrali, na krótka metę jest porządne, ale do w/w się nie umywa.


- saferłel - 08.01.2010 12:45 AM

W czasach ''Suppermassive'' również ich bardzo lubiłem. Mieli kilka hitów w początkach DLP. Nawet numer jeden.


- emigrant - 10.01.2010 02:19 PM

Farewell to The Fairground - White Lies u wielu jest wysoko w podsumowaniach.


- mr.vingoe - 11.01.2010 02:55 AM

Mamy aż wspólne trzy płyty w naszych podsumowaniach. Do tego mój numer 1 u Ciebie na pozycji 13. Jest dobrze Icon_smile2


- ku3a - 11.01.2010 11:50 AM

kapitalna pierwsza dwójka w piosenkach! Icon_biggrin3 i w ogóle w zestawieniu mnóstwo piosenek które bardzo lubię Icon_biggrin3. no ale przecież śledząc cotygodniowe wyniki mogłem się tego spodziewać Icon_smile2. oby w podsumowaniu 2010 było podobnie Icon_smile2.
w podsumowaniu płyt cieszy mnie całe podium, choć Muse na pierwszym to nie wiem czy nie za dużo dla tej płyty Icon_wink2.


- furbul - 27.01.2010 01:16 AM

Weźmiesz udział?


- michal91d - 27.01.2010 08:38 PM

furbul napisał(a):Weźmiesz udział?
tak
przy okazji: za chwilkę uzupełnię pierwszą stronę tematu i proszę moderatorów o przyklejenie tematu Icon_wink2


- ku3a - 28.01.2010 10:57 AM

przyklejony