Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Christina Aguilera - My Kind of Christmas - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: Topłyta (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Wątek: Christina Aguilera - My Kind of Christmas (/showthread.php?tid=6967)

Strony: 1 2


Christina Aguilera - My Kind of Christmas - AKT! - 21.12.2009 09:52 PM

[center][Obrazek: thumbht.jpg]

Dawno w Topłycie nie było nic kontrowersyjnego, więc dlaczegóż by nie skorzystać z okazji i nie uczynić niczego takiego z okazji świąt? Na swoją obronę napiszę tylko, że to pierwsza świąteczna płyta jaką poznałem i bardzo mocno kojarzy mi się z dzieciństwem. Do tej pory zresztą uważam, że to jedna z najlepszych świątecznych popowych pozycji Icon_smile

24.10.00

1. "Christmas Time"
2. "This Year"
3. "Have Yourself a Merry Little Christmas"
4. "Angels We Have Heard on High"
5. "Merry Christmas, Baby"
6 ."Oh Holy Night"
7. "These Are the Special Times"
8. "This Christmas"
9. "The Christmas Song"
10. "Xtina's Xmas"[/center]


- saferłel - 21.12.2009 10:13 PM

Christina Aguilera to nie jest moim zdaniem artysta, który wymaga, aby wstawiać w opisie ''Na swoją obronę napiszę tylko...'' Mogłeś wybrać np. Jaya-Z i byłoby gorzej. Ja tam posłucham bez uprzedzeń Icon_eek2


- furbul - 21.12.2009 10:28 PM

Co Ty masz do tego Jaya-Z?
Moja następna płyta będze zupełnie nie świąteczna Icon_wink


- saferłel - 21.12.2009 10:31 PM

furbul napisał(a):Co Ty masz do tego Jaya-Z?
Moja następna płyta będze zupełnie nie świąteczna Icon_wink

Liczy się to, czego ''nie mam'' do Christiny Icon_wink


- Listoholik - 21.12.2009 11:17 PM

przez takie płyty Jesusek w tym roku nie przyjdzie :->
ale jeśli Ktoś bawi się przy niej wyśmienicie i bez niej nie wyobraża sobie świąt, to życzę wszystkiego dobrego na te święta, oczywiście z tą płytą Icon_wink2


- AKT! - 21.12.2009 11:25 PM

dziękuję Pawle, za profesjonalne podejście do tematu Icon_smile

Listoholik napisał(a):przez takie płyty Jesusek w tym roku nie przyjdzie :->
do Ciebie chyba i tak nie zagląda już od dawna Icon_razz


- Listoholik - 21.12.2009 11:30 PM

od kogo uczysz się takiej zgryźliwości? Icon_razz


- bugman - 21.12.2009 11:36 PM

nie cierpie swiatecznych plyt

jakbys dal jej normalna plyte to bym sie chetnie pobawil

ta 2 lubilem tam gdzie jesk dirrty, bjutiful i fajter


- AKT! - 21.12.2009 11:59 PM

Listoholik napisał(a):od kogo uczysz się takiej zgryźliwości? Icon_razz
od najlepszych Icon_razz


- saferłel - 22.12.2009 07:26 PM

Dosyć mocno się zawiodłem na tym wydawnictwie.

01. Christmas Time
02. These Are the Special Times
03. This Year
04. Have Yourself a Merry Little Christmas
05. The Christmas Song
06. Oh Holy Night
07. This Christmas
08. Merry Christmas, Baby
09. Angels We Have Heard on High
10. Xtina's Xmas


- furbul - 22.12.2009 10:33 PM

Od czasu do czasu przy wstawianiu typów dodaję też dwa zdania od siebie na temat płyty. Tym razem ograniczę się tylko do napisania 'Wesołych Świąt' Icon_neutral3

1. Angels We Have Heard on High
2. Merry Christmas, Baby
3. Oh Holy Night
4. This Christmas
5. Have Yourself a Merry Little Christmas
6. There Are the Special Times
7. The Christmas Song
8. This Year
9. Christmas Time
10. Xtina's Xmas


- kajman - 23.12.2009 01:05 AM

saferłel napisał(a):Dosyć mocno się zawiodłem na tym wydawnictwie.
A ja wprost przeciwnie. Podejrzewałem, że będzie to coś, czego nie da się słuchać, a tutaj w sumie trzy utwory mogę uznać za słabe (chociaż nie jestem pewien, czy jeden z nich po ponownym przesłuchaniu by nie zyskał), a dwa są moim zdaniem bardzo dobre (chociaż nieco sztampowe).

01. Oh Holy Night
02. Merry Christmas, Baby
03. This Christmas
04. The Christmas Song
05. Christmas Time
06. These Are the Special Times
07. Have Yourself a Merry Little Christmas
08. Xtina's Xmas
09. Angels We Have Heard on High
10. This Year


- saferłel - 23.12.2009 01:12 AM

Moim zdaniem ta płyta jest po prostu nudna i na jedno kopyto. Może ty widzisz w tym jakieś kompozycje szczególiki i zawikłane aranżacje czy to tam lubisz ale to za mało dla mnie. Spodziewałem się czegoś bardziej futurystycznego, ale w sumie to wczesna Aguilera. Nie to co teraz (szykuje podobno nowy album wraz z duetem Goldfrapp).


- kajman - 23.12.2009 10:31 AM

saferłel napisał(a):1. Moim zdaniem ta płyta jest po prostu nudna
2. i na jedno kopyto.
3. Może ty widzisz w tym jakieś kompozycje szczególiki i zawikłane aranżacje czy to tam lubisz ale to za mało dla mnie.
4. Spodziewałem się czegoś bardziej futurystycznego, ale w sumie to wczesna Aguilera.
5. Nie to co teraz (szykuje podobno nowy album wraz z duetem Goldfrapp).
1. I w tym się różnimy.
2. A czego się można spodziewać po płycie świątecznej?
3. Ja dopiero wywołany do tablicy słucham analitycznie. W innych przypadkach czynię to raczej komplexowo. Ale kilka fajnych drobiazgów rzuciło mi się w uszy szczególnie w moim numerze 1.
4. Ja za mało ją znam, żeby dzielić na wczesną i późną. A z tego co znam to kojarzy mi się kiepsko.
5. A Goldfrapp też nie najlepiej, więc nie wiem, czy ciągnie mnie do poznawania wspólnego dzieła.


- saferłel - 23.12.2009 11:16 AM

kajman napisał(a):A czego się można spodziewać po płycie świątecznej?
Skoro tak stawiasz sprawę...szkoda.

kajman napisał(a):Ja za mało ją znam, żeby dzielić na wczesną i późną. A z tego co znam to kojarzy mi się kiepsko.
Mi się o wiele lepiej kojarzy z nową twórczością.

kajman napisał(a):A Goldfrapp też nie najlepiej, więc nie wiem, czy ciągnie mnie do poznawania wspólnego dzieła.
Nie wiem czy to będzie wspólne dzieło czy sama producerka Gregorego i Goldfrapp, ale sam fakt powstania tego teamu jest niezwykle ciekawy.


- AKT! - 23.12.2009 11:42 AM

saferłel napisał(a):
kajman napisał(a):A czego się można spodziewać po płycie świątecznej?
Skoro tak stawiasz sprawę...szkoda.
Ale taka prawda Icon_smile
Byli tacy, którzy próbowali nagrywać świąteczne płyty na futurystyczną modłę i zawsze rezultat był opłakany. Generalnie jeśli chodzi o Aguilerę, to każdy jej album jest zupełnie inny. To i dobrze, i źle Icon_smile A to jest po prostu typowa świąteczna płyta, moim zdaniem bardzo dobrze zrealizowana z licznymi pop-jazzowymi smaczkami i brzmi to bardzo dojrzale biorąc pod uwagę, że wydawnictwo ukazało się, gdy Aguilera miała zaledwie 20 lat Icon_smile


- saferłel - 23.12.2009 11:56 AM

Tak jak pisałem: młoda była, więc jej wybaczam.
Widzisz, to kolejny przykład, że nie lubię świątecznej muzyki, która ma wyglądać w taki sposób, bo wtedy jest niby najlepsza.


- Yacy - 23.12.2009 12:23 PM

niestety nie mogę namierzyć tej płyty... chomiki w firmie są zablokowane Icon_confused2 a na rapidzie nie znalazłem...

ale znalazłem inną płytę Progressive Rock Christmas. m.in. Albion, Grendel, Millennium i.in. Tu co prawda we fragmentach, ale mi to wystarczyło aby ją zamówić Icon_smile2 Szkoda, że zero reklamy tej płyty i nie miałem jej wcześniej!!! a wydana była we wrześniu!
to tak w nawiązaniu do świątecznych płyt Icon_wink2
http://lynxmusic.pl/strony/muzyka.htm


- AKT! - 23.12.2009 10:30 PM

Yacy napisał(a):niestety nie mogę namierzyć tej płyty... chomiki w firmie są zablokowane Icon_confused2 a na rapidzie nie znalazłem...
Proszę więc Icon_smile


- kajman - 23.12.2009 11:41 PM

saferłel napisał(a):Widzisz, to kolejny przykład, że nie lubię świątecznej muzyki, która ma wyglądać w taki sposób, bo wtedy jest niby najlepsza.
Ja też nie lubię świątecznej muzyki i płytę rozpatruję w kontekście ogólnym i w tym mi się całkiem podoba ze względu na fajne kompozycje i gospelowe ciągoty.