Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Brodka, Jann & Urbanski - List - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Brodka, Jann & Urbanski - List (/showthread.php?tid=69541)



Brodka, Jann & Urbanski - List - Szymek79 - 20.02.2024 10:38 AM

Brodka, Jann i Urbanski coverują klasyk zespołu Hey pt. "List" na potrzeby trzeciego sezonu serialu "Rojst".




RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - Miszon - 20.02.2024 11:02 AM

Już się boje.


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - kajman - 20.02.2024 11:06 AM

Jako tako broni się pierwsza połowa trzeciej minuty, ale ogólnie mocno Heya skopali. Ciekawe czy dorzucą do zestawu do 357. Jeżeli tego nie zrobią może to być propozycja słuchaczy (bo i Brodka i utwór).


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - Miszon - 20.02.2024 11:10 AM

Strasznie pocięli ten numer. Rozśmieszyło mnie, że najwyraźniej uznali, że współczesny słuchacz nie wytrzyma do refrenu dłużej niż 45 sekund i usunęli połowę zwrotki (część z niej wrzucając na koniec).
Bo akurat tego, że usuną instrumentalne interludium (najlepszy moment swoją drogą), to się spodziewałem.
Brodka OK, ale ten gość (Yann czy Urbański? Bo słyszę 2 osoby, a w opisie są 3) ma manierę wokalną, która jest nie do przebrnięcia.


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - kajman - 20.02.2024 11:16 AM

Stawiałbym na Yanna, który na szczęście nie startował na ostatnim (czy może przedostatnim) Euro. Ale że przeszkadza Ci maniera wokalna, która u Sanah jest zdecydowanie bardziej rzucająca się w oczy?


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - Miszon - 20.02.2024 11:20 AM

Tutaj rzuca się bardziej. Do niej się pewnie też już przyzwyczaiłem, poza tym już lekko ją zaczęła (czasem) zatracać, on ewidentnie stara się ją przebić w tej manierze i mu się udaje.


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - kajman - 20.02.2024 11:59 AM

Miszon napisał(a):poza tym już lekko ją zaczęła (czasem) zatracać
Zdarza się, że to się nie zawsze rzuca w uszy, ale w tym ostatnim utworze jest strasznie.


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - AKT! - 20.02.2024 07:06 PM

czegoś takiego w sumie się spodziewałem


RE: Brodka, Jann & Urbanski - List - Miszon - 20.02.2024 09:08 PM

Niestety ja też. Doceniam, że się starali, ale polegli.