Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Radiohead - Jigsaw Falling Into Place - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Radiohead - Jigsaw Falling Into Place (/showthread.php?tid=692)



Radiohead - Jigsaw Falling Into Place - saferłel - 12.11.2007 02:43 PM

Nowy singiel Radiohead jednak się pojawi. Tak jak przypuszczałem jednak, dopiero w przyszłym roku, dokładnie 14 stycznia - czyli 2 tyg. po wydaniu płyty w formie fizycznej (31 grudnia). Utwór był już wśród 100 najpopularniejszych kawałków granych w Amerykańskich rozgłośniach, ustąpił jedynie (z utworów Radiohead) Bodysnatcher, które zajęło nawet 35 lokatę na Modern Rock :O (że też dopiero teraz o tym wszystkim się dowiaduję).

JFIP to jeden z najlepszych kawałków na albumie, więc cieszy mnie jego wybór na singla. Do posłuchani tutaj - http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=bazamuzykipawla


- prz_rulez - 13.11.2007 09:09 PM

ta lista Modern Rock słabo sie liczy w ogolnym billboardzie, wiec ja bym sie tak nie ekscytował...


- saferłel - 13.11.2007 09:36 PM

Ja tam za bardzo nie wiem co się jak liczy Icon_wink Jakbyś miał jakiś wykład na ten temat chętnie posłucham


- 1981 - 17.11.2007 11:01 AM

posluchalem dzisiaj dokladnie "Jigsaw". Wow, wciaga!! Przy sluchaniu calej plyty jakos umyka, ale wyciagniety na singla potrafi uzaleznic. No i nuce z Thomem Yorke "ummmmmmmm"...


- ksch - 14.01.2008 11:12 PM

Dzisiaj premiera singla... Czy ktoś może wie, czy wyjdzie na rynku polskim, czy może trzeba będzie go sprowadzać zza granicy?

edit: W sumie to mogę sobie sprowadzić zza granicy... Znalazłem stronę, na której singielek kosztuje 3,29 funta wraz z wysyłką, a że funt ostatnio nisko stoi... Icon_biggrin

edit 2: Szkoda tylko, że przeoczyłem, że minimalna prowizja w przelewie zagranicznym wynosi 20 złotych... i z 20 zł za singielka robi się 40 Icon_confused2 Ale od czego ma się kuzynkę w Londynie... Icon_wink2