Największe forum list przebojów Mycharts.pl
IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał (/showthread.php?tid=68380)



IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - Szymek79 - 17.11.2023 12:06 PM

"Całkiem Nowa Bajka" w wykonaniu IGO, Kaśki Sochackiej, Mrozu, Artura Rojka, Brodki, Ralpha Kaminskiego, Bedoesa i Sokoła to drugi singiel promujący ścieżkę dźwiękową do nowej "Akademii Pan Kleksa".

[Obrazek: 81Teu6QlbZL._AC_UY327_FMwebp_QL65_.jpg]




RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - kajman - 18.11.2023 12:08 PM

Jak na taki spęd to by wypadło zaskakująco dobrze, gdyby nie Bedoes, któremu udało się ten sensowny utwór rozpieprzyć.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - Miszon - 18.11.2023 12:09 PM

Brzmi jak nowe Meskie Granie Orkiestra Icon_smile .


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - kajman - 18.11.2023 12:11 PM

Niektóre z nich przypomina.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - neo01 - 18.11.2023 12:44 PM

Bardziej jak Groch z Kapustą - bardzo niestrawny.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - Miszon - 18.11.2023 01:47 PM

Ale ostatnie MGO były takie trochę wszystko w jednym. Tutaj zgadzam się, że za dużo grzybów w barszczu, szczególnie Sochacka i Kamiński nie pasują.

Swoją drogą - ciekawe, już drugi singiel z filmu, a filmu jeszcze nie ma - sądziłem że będzie przed Świętami.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - kajman - 18.11.2023 09:58 PM

Miszon napisał(a):szczególnie Sochacka i Kamiński nie pasują
Naprawdę uważasz, że nie pasują bardziej niż Bedoes? On chyba nagrywał inny utwór i tutaj go przez pomyłkę podlepili.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - gioconda2 - 18.11.2023 10:58 PM

Stary Pan Kleks zapowiada, że to jest bajka, na którą czekaliśmy 40 lat. Otóż nie. Ja na taką piosenkową bajkę nie czekałam (na filmową pewnie też nie, ale poczekam na opinię kajmana po 5.01 2024). Tyle gwiazd, a efekt koszmarny. Jeszcze gorszy od bajkowej sanah.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - Miszon - 18.11.2023 11:29 PM

(18.11.2023 09:58 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):szczególnie Sochacka i Kamiński nie pasują
Naprawdę uważasz, że nie pasują bardziej niż Bedoes? On chyba nagrywał inny utwór i tutaj go przez pomyłkę podlepili.
tak, Bedoes bardzo dobrze tu pasuje.

Piosenka jest niepokojąco mało bajkowa, mam wrażenie że to będzie film dla dorosłych ,którzy 30-40 lat temu byli dziećmi, a nie dla obecnych dzieci.

I dlatego dobrze tu pasuje Bedoes. Chociaż, paradoksalnie, on tu przecież najbardziej młodzieżowy.


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - santosz - 18.11.2023 11:41 PM

brzmi to jak cover Danzela
https://www.youtube.com/watch?v=0HtyF0jux2Q


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - neo01 - 19.11.2023 12:41 PM

Miszon napisał(a):mam wrażenie że to będzie film dla dorosłych ,którzy 30-40 lat temu byli dziećmi, a nie dla obecnych dzieci.
I dlatego dobrze tu pasuje Bedoes.
A tego wywodu to kompletnie nie rozumiem.
Dla mnie tu wszystko jest posztukowane, brzmi to średnio, ale ten ostatni fragment z raperami to już w ogóle, rzeczywiście wygląda to jak doklejone na siłę, żeby był rap, bo teraz taka moda.
santosz napisał(a):brzmi to jak cover Danzela
Rzeczywiście, wiedziałem że skądś znam ten motyw Icon_lol

No i znów niestety nie widzę tu linku...


RE: IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał - kajman - 19.11.2023 01:38 PM

O, to mógł mi się pomylić Bedoes z Sokołem.