Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz (/showthread.php?tid=67975)



Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - Szymek79 - 17.10.2023 04:41 PM

"Łobuz" z gościnnym udziałem Beaty Kozidrak to nowy singiel Roxie Węgiel.




RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - kajman - 18.10.2023 06:52 AM

Beata już dawno spadła na dno, Roksana od początku tam była, więc razem wykonały utwór na zero, chociaż i tak lepszy niż się spodziewałem.


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - meni - 18.10.2023 07:15 AM

Więc zero ma jeszcze możliwość stopniowania? Icon_wink


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - Miszon - 18.10.2023 08:33 AM

Śpiewało o tym już Lady Pank Icon_wink .

Totalnie egzotyczne połączenie, aczkolwiek raczej ze względu na wiek i innych fanów (jednak Sting z Shaggym było dziwniejsze). Bo jednak stylistycznie obie panie (Beata solowo) wykonują typowy kobiecy pop, nie wiem co kajmanowi Węgiel przeszkadza (poza niedopasowaniem wiekowym do gustu).


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - neo01 - 18.10.2023 12:28 PM

Kajman nie lubi takiego popu, ja zresztą też nie, ale staram się nim nie katować Icon_razz2


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - Miszon - 18.10.2023 12:52 PM

To jest rzeczywiście słabe, nawet jak na Węgiel. Niemniej jednak nie widzę powodu, dla którego tak "z marszu" od samego początku oceniać Węgiel na zero od momentu debiutu. W swojej kategorii miała przyzwoite momenty.


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - AKT! - 18.10.2023 01:12 PM

meni napisał(a):Więc zero ma jeszcze możliwość stopniowania? Icon_wink
myślę, że u kajmana stopniowanie zer jest nawet ważniejsze niż tych pozytywnie ocenionych nagrań, bo to przecież większość jego ocen Icon_razz2


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - neo01 - 18.10.2023 02:00 PM

Miszon napisał(a):W swojej kategorii miała przyzwoite momenty
Ale przecież chodzi o ocenę po prostu, a nie w swojej kategorii. Jeśli dawał "0" większości jej kawałkom, to nie dziwię się, że ma taką ocenę jej dokonań.


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - Miszon - 18.10.2023 02:18 PM

Zatem inaczej: ogólnie też "absolutne zero" to przesada.

Nie mówię, że mi się to podoba, ale nie ma co się znęcać.


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - AKT! - 18.10.2023 02:57 PM

kajman nie ma serca do radiowego popu, ani narzędzi do jego oceny, stąd te zera jedno za drugim Icon_wink


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - kajman - 18.10.2023 07:32 PM

Miszon napisał(a):W swojej kategorii miała przyzwoite momenty.
Jakoś ich nie pamiętam, ale nie wykluczam. Ale jeżeli już to na początku.
AKT! napisał(a):bo to przecież większość jego ocen
Na 200 słuchanych ostatnio utworów w tym dziale 125 nie oceniałem lub oceniałem na od 1 do słabego pięć (czyniłem to przy utworach ocenianych na forum LP3), poza tym dałem 39 zer i 36 pozytywnych ocen, więc na pewno nie jest to większość. No ale np neo-polecajkach mam znacznie więcej ocen dobrych i prawie w ogóle zer.
Miszon napisał(a):ogólnie też "absolutne zero" to przesada
A ja użyłem takiego określenia?
AKT! napisał(a):radiowego popu
Nie czuję tego pojęcia więc dyskutował nie będę. Ale jednak w popie pojawia się sporo pozytywnych ocen (poziom zer podciąga country i rap), tylko nie mam pojęcia czy można te utwory określić radiowym popem (np Sigrid lub Passengera).


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - gioconda2 - 20.10.2023 02:52 PM

Zgadzam się z oceną kajmana.
Beata od dawna dla mnie tkwi w zbiorze negatywów. A Roxi od początku niczym mi nie zaimponowała.
Tu zwrotki jeszcze jakoś idą, ale jak tylko zaczyna się refren .... brrrrrr..... brrrrrrr. Mój mózg zgrzyta. Jakby mnie obił tytułowy łobuz.


RE: Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz - AKT! - 20.10.2023 03:44 PM

powinny to zatytułować "emocjonalny hejnał", bo to jedyny fragment tekstu, który jako tako wchodzi w głowę (z wielkim znakiem zapytania xd); numer jest dość nijaki niestety -- mam w pamięci świetne melodycznie i produkcyjnie "dobrze jest jak jest", więc nie zgadzam się co do jednoznacznie negatywnej oceny repertuaru węgielki