Największe forum list przebojów Mycharts.pl
WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem (/showthread.php?tid=67242)



WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - neo01 - 24.08.2023 01:47 PM




RE: WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - kajman - 24.08.2023 03:56 PM

Gdzieś już podobny tytuł (krótszy o dwa słowa) już widziałem i tamten utwór był zdecydowanie lepszy, chociaż ten brzmi całkiem przyzwoicie.


RE: WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - neo01 - 26.08.2023 10:36 AM

Oo, to niezły szok. Byłem pewny, że nie znosisz tego kawałka Kazika Icon_eek


RE: WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - kajman - 26.08.2023 02:08 PM

To bardzo dobry utwór sam w sobie, kapitalny w warstwie instrumentalnej, a to że Kazik beznadziejnie go śpiewa nie może aż tak bardzo zmienić opinii o nim.


RE: WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - neo01 - 27.08.2023 09:46 AM

A widzisz, bo myślałem, że to dla Ciebie jeden z gorszych jego kawałków przez to. No to już wiem Icon_razz2


RE: WaluśKraksaKryzys - gdybym wtedy wiedział to, co teraz wiem - kajman - 27.08.2023 09:54 AM

Wokal dla mnie to tylko jeden z elementów utworu i to rzadko bardzo istotny. No ale zły wokal potrafi mocno zaniżyć ocenę utworu, ale też nieciekawie grające instrumenty, szczególnie gitara i perkusja (ale są i takie, które prawie zawsze to czynią).