Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie (/showthread.php?tid=67191)



Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie - Szymek79 - 19.08.2023 03:58 PM

"Z Tobą na chacie" to trzeci singiel Darii Zawiałow zapowiadający jej czwarty studyjny album, który ma trafić do sprzedaży jesienią.

[Obrazek: 81MMN7XieGL._AC_UY327_FMwebp_QL65_.jpg]




RE: Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie - kajman - 19.08.2023 04:04 PM

Na szczęście utwór na poziomie złamanego, a nie fatalnego Fifi. spodziewałem się, że dodadzą do zestawu 357, ale pewnie stanie się tak za tydzień (jeżeli nie redakcja to stawiam na słuchaczy).


RE: Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie - neo01 - 19.08.2023 07:57 PM

Dla mnie ten kawałek jest bez żadnego poziomu Icon_neutral


RE: Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie - Brite - 20.08.2023 10:00 PM

(19.08.2023 07:57 PM)neo01 napisał(a):  Dla mnie ten kawałek jest bez żadnego poziomu Icon_neutral
Dla mnie również. Trochę szkoda, bo dwa poprzednie single niosą. Zwłaszcza Fifi, który idealnie sprawdza się w roli letniego polskiego przeboju.


RE: Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie - EVENo - 14.01.2024 12:17 AM

Wolność słowa to możliwość dania zarówno łapki w górę, jak i w dół. Wielka szkoda, że najpopularniejsze portale społecznościowe odbierają możliwość tego drugiego, bo to jeden z najgorszych utworów, jakie kiedykolwiek słyszałem.

Ogólnie ostatnio odkryłem takie coś jak instagram i jak zauważyłem, że na profilu Darii są same reklamy, to trochę mi żal, że od samego początku jej kibicowałem. Coś się zaczyna, coś się kończy. Mój romans z Zawiałow zdecydowanie zmierza ku finiszowi.