Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Editors - You Don't Know Love - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Editors - You Don't Know Love (/showthread.php?tid=6715)



Editors - You Don't Know Love - saferłel - 24.11.2009 12:30 AM

Zakładam temat głównie ze względu na fakt, że teledysk do tej piosenki będzie kręcony.....w Krakowie Icon_smile2 Kurcze, światowy zespół kręci video w Polsce. To coś niesamowitego Icon_biggrin Zdjęcia odbędą się w czasie występów zespołu na dwóch polskich gigach.
Więcej szczegółów wkrótce.


- furbul - 24.11.2009 12:42 AM

A a jeszcze nie słuchałem płyty Icon_cry2


Re: Editors - You Don't Know Love - bugman - 24.11.2009 06:45 PM

saferłel napisał(a):Zakładam temat głównie ze względu na fakt, że teledysk do tej piosenki będzie kręcony.....w Krakowie Icon_smile2 Kurcze, światowy zespół kręci video w Polsce. To coś niesamowitego Icon_biggrin Zdjęcia odbędą się w czasie występów zespołu na dwóch polskich gigach.
Więcej szczegółów wkrótce.

travis tez nakrecil klip w Polsce i to juz dawno temu ;p


- michal91d - 24.11.2009 06:55 PM

całe szczęście, że to ten utwór będzie singlem - wg mnie najlepszy utwór z płyty Icon_smile2
ma szansę pobić dokonania Papillona na mojej liście


- saferłel - 24.11.2009 10:21 PM

bugman napisał(a):travis tez nakrecil klip w Polsce i to juz dawno temu ;p

Tak, a jaki? Ale to dziwne, bo z tego co kojarzę, to oni chyba nigdy w Polsce na KONCERCIE nie byli (?)


- ksch - 25.11.2009 02:37 PM

Na koncercie nie, ale kręcili teledysk na warszawskich blokowiskach /Praga/ Icon_smile2 a jaka to była piosenka, to niestety nie pamiętam...

a klip kręcony był trzy dni temu i wczoraj, na Plantach i w klubie Alchemia. był ktoś...? Icon_wink2


edit: sprawdziłem. to był teledysk do "Love Will Come Through".


- saferłel - 25.11.2009 02:51 PM

Love Will Come Through - tak nazywa się klip. Mówiąc szczerze okolica mało przyjemna. Skąd oni wpadli na taki pomysł? Icon_biggrin3


- michal91d - 25.11.2009 06:36 PM

saferłel napisał(a):Love Will Come Through - tak nazywa się klip. Mówiąc szczerze okolica mało przyjemna. Skąd oni wpadli na taki pomysł? Icon_biggrin3
pooglądaj teledysk, a się dowiesz Icon_wink2
widocznie taka okolica pasowała im do teledysku, a że (chyba) myśleli stereotypowo, to w poszukiwaniu takich bloków udali się do Polski


- bugman - 26.11.2009 12:13 AM

michal91d napisał(a):
saferłel napisał(a):Love Will Come Through - tak nazywa się klip. Mówiąc szczerze okolica mało przyjemna. Skąd oni wpadli na taki pomysł? Icon_biggrin3
pooglądaj teledysk, a się dowiesz Icon_wink2
widocznie taka okolica pasowała im do teledysku, a że (chyba) myśleli stereotypowo, to w poszukiwaniu takich bloków udali się do Polski

to nie jest temat o travisie

a po 2- koncert mial byc w Polsce ale nie wypalil (tak samo jak w tym roku, kocham polskich organizatorow ;/)


- ksch - 27.11.2009 12:43 AM

No tak, w tym roku miał być koncert na CSF. Pamiętam swoją pierwszą myśl: "kurczę! jeśli pierwsi potwierdzeni artyści w tym roku w Polsce to Travis i The Notwist, to może będzie to rok cudów i Radiogłowi w końcu do nas przyjadą" Icon_mrgreen

Co do Editorsów, to na brak ich koncertów póki co nie możemy narzekać /dobrze liczę, że dali u nas 5 występów w ciągu ok. 2 lat?/ Icon_wink2 I ta tendencja cieszy, może inni artyści podążą ich śladem...


- michal91d - 15.12.2009 05:18 PM

a oto teledysk: link (nie znalazłem na razie na innej stronie) Icon_wink2


- saferłel - 15.12.2009 05:31 PM

Nie obejrzałem, bo zacina się strasznie, ale tak przeleciałem sobie co 1 sekundę ze screenami i nie wiem czemu musieli kręcić to akurat w Polsce. Chyba znaleźli jakiś wyjątkowo tani lokal. W ogóle obraz różni się od opisu teledysku, który pojawił się jakiś czas temu w internecie.


- michal91d - 15.12.2009 05:46 PM

saferłel napisał(a):Nie obejrzałem, bo zacina się strasznie
wyłącz sobie HD (po prawej stronie klipu) Icon_wink2 i nie będzie się przycinać Icon_wink2


- saferłel - 16.12.2009 06:35 PM

Jakoś nie mam ochoty i tak oglądać.


- furbul - 16.12.2009 06:44 PM

Chyba nie rozumiem tego teledysku. A może tu nie ma nic do zrozumienia ;]