Największe forum list przebojów Mycharts.pl
BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał (/showthread.php?tid=67079)



BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał - Szymek79 - 10.08.2023 09:57 AM

Klasyk "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" powraca w interpretacji Brodki, KRÓLA, IGO i Miousha.




RE: BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał - kajman - 10.08.2023 10:11 AM

Ciekawe czy znowu potem powstaną cztery utwory, bo jednak poszczególne wykonanie różnią się od siebie. Ale żaden z muzyków mnie nie przekonał i całościowo wyszło to mało spójnie i marnie.


RE: BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał - Miszon - 10.08.2023 10:54 AM

Znowu 4 nieciekawe wersje, za rok też powstaną 4 średniawe covery i tak w nieskończoność?


RE: BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał - AKT! - 10.08.2023 11:45 AM

piosenka z reklamy soku? nie, cztery piosenki z reklamy soku; i w sumie tyle


RE: BRODKA, KRÓL, IGO, MIUOSH - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał - kajman - 10.08.2023 01:56 PM

Miszon napisał(a):za rok też powstaną
No poprzednio było jakieś dwa lata temu więc może będą robili to w cyklu dwuletnim.
AKT! napisał(a):i w sumie tyle
Tylko czemu profanują taki świetny utwór.