Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sony's Fantasy Festival - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Sony's Fantasy Festival (/showthread.php?tid=6590)

Strony: 1 2


Sony's Fantasy Festival - michal91d - 08.11.2009 04:31 PM

dla użytkowników lastfm (może ktoś będzie zainteresowany)
http://fantasyfestival.lastfm.pl/
co o tym sądzicie :?:


- saferłel - 09.11.2009 11:50 PM

Nie mogę się nawet zalogować...


- ksch - 11.11.2009 03:54 PM

Cóż, mi się właśnie udało - wystarczy przejść na angielski, po polsku chyba nie da rady...

mój lineup:
edit: wyciąłem dla celów bezpieczeństwa, ale można zobaczyć go w grze - chyba dość długo zastanawiałbym się, czy jechać na taki festiwal Icon_wink2


- prz_rulez - 11.11.2009 05:54 PM

dla celów bezpieczeństwa... nono.
szkoda, ze nie wiem, w jaki sposob moglbym ten Twoj festiwal zobaczyc...


- saferłel - 11.11.2009 06:56 PM

Jaki jest twój nick w grze, ksch?


- ksch - 11.11.2009 07:21 PM

Ufam forum.
Nie ufam osobom, które mogłyby znaleźć lineup w googlach...

Prz: gdy wyskoczy ekran "próbujemy cię zalogować", to przestaw na angielski, potem "allow" i już jesteś w grze Icon_wink2

mój nick to ksch07, tak samo, jak na laście, a nazwa festiwalu to Sony Carnival Of Light Icon_wink2


- Yacy - 11.11.2009 07:33 PM

ksch napisał(a):Nie ufam osobom, które mogłyby znaleźć lineup w googlach...
po nicku też można znaleźć Icon_wink2 mi niestety nie przyjął mojej wersji nazwy Festivalu Icon_frown i jest FF_Yacy Icon_lol


- saferłel - 11.11.2009 07:55 PM

Mój nazywa się Headfestival, właśnie kombinuje jak go ustawić Icon_wink Chciałoby się dodać Rammsteina, ale to byłoby wbrew mnie. Icon_wink2


- michal91d - 11.11.2009 07:59 PM

saferłel napisał(a):Mój nazywa się Headfestival, właśnie kombinuje jak go ustawić Icon_wink Chciałoby się dodać Rammsteina, ale to byłoby wbrew mnie. Icon_wink2
ja dodałem wbrew sobie Lady Gagę... Icon_razz ale czego się nie robi dla wygranej Icon_razz


- saferłel - 11.11.2009 08:02 PM

Ja też pozwoliłem dodać sobie Gagę, tylko na nią, bo to czysty zysk.


A jak wyszukiwać userów i podglądać wyniki? Np. chciałem wybadać Krzyśka (ksch), ale nie jest on na moim last.fm friendem (usunął mnie cham jeden Icon_razz2) i nie widzę podglądu jego imprezy. A żadnej wyszukiwarki userów nie ma :/


- ksch - 11.11.2009 08:54 PM

usunąłem? Icon_eek2

Już dodałem Icon_wink2
Mój festiwal jest nastawiony czysto na zysk, więc też mam Lady GaGę Icon_razz


- saferłel - 11.11.2009 10:31 PM

Nie, to bez sensu. Stwierdziłem jednak, że mój festiwal nie będzie nastawiony na zysk. To głupie, każdy od każdego może zgapić i tworzyć podobne zestawy, gdzie przewijać będą się wkoło tacy sami artyści. Jak będę miał chwilę czasu, to dokonam kilki zmian, wywalając m.in Lady Gage. Jestem ciekaw jak poradzą sobie ''prawdziwi'' artyści. Icon_wink2


- furbul - 11.11.2009 10:35 PM

Dołączyłem do zabawy. Mój festiwal nosi nazwę 'pacziwąchaj' Icon_mrgreen Myslałem o Gadze, ale niee. Wybrałem tylko to, co lubię ;]

EDIT: Trzeba się jakoś zapisywać do lig? Gdy chcę sprawdzić 'How Am I Doing?' mam napisane 'No Data'


- saferłel - 11.11.2009 11:29 PM

Ja utworzyłem ligę mycharts.pl, ale nie wiem jak Was do niej zaprosić itd :/ Może dopiero niektóre opcje zostaną włączone po 18/11?


- saferłel - 11.11.2009 11:31 PM

''The River'' - to było u mnie hitem Icon_lol Teraz zabawnie brzmi po latach, takie punk-emo w sumie.... :->


- furbul - 11.11.2009 11:32 PM

tak sobie wymyśliłem, że to my mamy ewentualnie dołączyć do Twojej ligi.

A drugi komentarz nie na temat ;p


- Tomekk - 12.11.2009 12:13 AM

coś nie można się tam zalogować, czyżby aż tylu chętnych


- Yacy - 12.11.2009 01:01 AM

saferłel napisał(a):To głupie, każdy od każdego może zgapić i tworzyć podobne zestawy, gdzie przewijać będą się wkoło tacy sami artyści.
zgadzam się! ja po protu chcę zobaczyć co to Icon_smile2 kilka nazw wrzuciłem troszkę wbrew sobie, ale właściwie wszystkiego słucham... więc to taki prawie Dream Team Icon_razz


- AKT! - 12.11.2009 11:38 AM

muszę się tam w końcu zarejestrować, bo widzę, że może być ciekawie


- furbul - 12.11.2009 06:38 PM

Tomekk napisał(a):coś nie można się tam zalogować, czyżby aż tylu chętnych
Przełącz sie na wersję anglojęzyczną, wtedy Cię zaloguje.
aaktt napisał(a):muszę się tam w końcu zarejestrować, bo widzę, że może być ciekawie
Zz tego, co wiem masz czas do 17 listopada.