Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Ars Cameralis 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Ars Cameralis 2009 (/showthread.php?tid=6552)

Strony: 1 2


- saferłel - 21.11.2009 11:13 PM

Na last.fm już gadali coś o tym, że GB ''wolne'' ma dopiero w okolicach 26-30 listopada. I pytanie czy St. Vincent wtedy by mogła (chyba, że razem koncertują)? Już zresztą i tak muszą nadrabiać jakieś koncerty z Włoch...też mieli tam wypadek Icon_eek2

PS - To co, Yo La Tengo w niedzielę w ramach rekompensaty Icon_biggrin?


- AKT! - 21.11.2009 11:32 PM

Tak. St. Vincent jest supportem GB w całej ich tegorocznej trasie koncertowej Icon_smile
Czytałem też to na last.fm z Włochami.

Na Yo La Tengo niestety nie Icon_smile Jakbym miał z kim jechać, to może bym się skusił, ale że nikt (i to jest bardzo przykro) z ludzi, których znam nie ma pojęcia kim jest Grizzly Bear czy Yo La Tengo (a co tu mówić o chęci zobaczenia ich na żywo) to jest to raczej niemożliwe, theh Icon_smile


- saferłel - 21.11.2009 11:38 PM

No ale jednak na Grizzly zdecydowałeś się jechać osamotniony. Ja też chodzę sam i jakoś przeboleć muszę. Ale może będzie okazja się spotkać jak ten Grizzly naprawdę w końcu zagra...o ile będzie ktoś tak dobry i mi bilety zwróci Icon_razz2


- saferłel - 23.11.2009 04:05 PM

Mam już bilecik na YLT Icon_biggrin3 Teraz tylko wypadałoby przesłuchać z 8-9 płyt jakie mi pozostały do zaliczenia. Mam na to trochę więcej niż 48 godzin Icon_lol

PS - jeszcze udało mi się namówić kumpla Icon_biggrin. To ten, który polecił mi kawałek ''Let's Roll'' (obecnie na DLP na 41 miejscu). Przesłuchał z 10 numerów, ale wystarczyło to by stwierdził: No, fajnie grają, 50 zł trochę dużo, ale jadę Icon_lol Jestem pozytywnie zaskoczony Icon_smile


- AKT! - 24.11.2009 06:59 PM

Fajnie. Ja się naczytałem na last.fm, że jeśli przyjadą to dopiero w przyszłym roku, więc raczej oddam bilet, ale poczekam jeszcze z tydzień, może sytuacja się jakoś rozwinie.


- saferłel - 24.11.2009 10:19 PM

Aha, ja bym trzymał bilet....no chyba, że jest jakiś deadline odnośnie zwrotu (a potem faktycznie może Ci coś wyskoczyć, powiedzmy w marcu i wtedy zostaniesz sam z biletem, bez możliwości uczestniczenia w imprezie).

Ja też poczekam kilka dni (tygodni?) i później postaram się dowiedzieć czy będzie prowadzona jakaś sprzedaż tych zwróconych biletów, czy odbędzie się ich nowa dystrybucja.


- saferłel - 26.11.2009 12:58 AM

To się nazywa prawdziwy Wieczór Muzyki Alternatywnej. To był nooooooooise Icon_smile2