Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg (/showthread.php?tid=65516)



Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - kacper130700 - 14.04.2023 05:16 PM

"Swaróg" to trzeci singiel zapowiadający nowy imienny album zespołu Music Inspired by Slavs, który trafi do sprzedaży 21 kwietnia 2023 r.






Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - neo01 - 18.04.2023 06:57 PM

Trzeci singiel zapowiadający "Music Inspired by Slavs" (premiera 21.04):



RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - kajman - 18.04.2023 07:37 PM

Tak się składa, że kacper130700 wrzuca tyle singli, że nawet wzrokiem nie da się tego objąć wzrokiem i pewnie dlatego przeoczyłeś, że już to wrzucił.
A co do samego utworu to po poprzednio poznanych utworach podszedłem do tego bardzo sceptycznie, a tutaj miła niespodzianka. Ładnie zbudowany utwór z ciekawie wykorzystanym miłym dla mojego ucha instrumentarium. Daję mu osiem.


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - neo01 - 18.04.2023 07:54 PM

No tak, nie sądziłem, że to wrzuci, ale nawet wyszukiwarka teraz nie pokazała...
Mnie też się on bardzo spodobał, bardzo bym chciał, żeby w 357 dostrzegli tę muzykę, o Liście już nie wspominając, a kawałek jak da mnie świetnie się na nią nadaje.
Ode mnie będzie 9.


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - kajman - 18.04.2023 08:00 PM

neo01 napisał(a):nawet wyszukiwarka teraz nie pokazała...
A mi od razu, kiedy chciałem sprawdzić jak oceniłem wcześniejsze utwory (okazało się, że jeden z nich to raczej nie na tym forum słyszałem).


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - ku3a - 18.04.2023 08:10 PM

połączyłem wątki (dzięki, kacper130700, za zgłoszenie)


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - Yacy - 18.04.2023 08:53 PM

a czy wykonawca nie powinien być Music Inspired by?
'Music Inspired by Slavs" to tytuł płyty.

Mam na półce jedną z ich wcześniejszych płyt pt. "Music inspired by Tarot".
To wtedy był inny zespół? Icon_smile2
Jest jeszcze m.in.: Music inspired by Zodiac.

Wiem, że yt czy s. tak właśnie mają to opisane, ale...
ja w każdym razie u siebie na liście mam bez Slavs.

edit: na fb nazwa kończy się na "by" Icon_smile2


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - Yacy - 21.04.2023 08:56 PM

zapytałem u źródła o zapis Wykonawca - Tytuł utworu i dostałem taką odpowiedź /udostępniam, bo niczego prywatnego nie ujawniam Icon_wink2/:

Cytat:Trochę różnie to niestety wygląda, ale my staramy się trzymać formy: Music Inspired by - Swaróg. A tytuł płyty Music Inspired by Slavs.
Aczkolwiek w formie Music Inspired by Slavs - Swaróg (a tak jest np. na YT) też nie ma nic złego bo od razu wskazuje z jakiej płyty pochodzi dany utwór.
Tak, że możemy przyjąć, że obie formy są poprawne Icon_smile
Chyba, że jest jeszcze jakaś trzecia opcja ????

podkreślenie jest moje.
i ten fragment mnie utwierdził, że dobrze stosuję zapis bez "Slavs".
ale jeśli ktoś chce inaczej to też może Icon_razz


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - kajman - 21.04.2023 09:38 PM

Music Inspired By Swaróg. Icon_lol


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - neo01 - 21.04.2023 09:46 PM

Yacy napisał(a):w formie Music Inspired by Slavs - Swaróg (a tak jest np. na YT) też nie ma nic złego bo od razu wskazuje z jakiej płyty pochodzi dany utwór
No i właśnie, o tym pisałem w innym miejscu. Skoro nie ma w tym nic złego, to chyba można się przychylić do takiego zapisu, jeśli ktoś takowy proponuje?


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - Yacy - 21.04.2023 09:59 PM

serio? tu też?
Twoje zdanie musi być ostatnie? jeśli jeszcze coś napiszesz to będzie Icon_razz
ja pozostanę przy tym co mi - i jak widać wykonawcy - pasuje.
wydawca chce mieć tytuł płyty i jego sprawa.
jak chcesz to też sobie tak pisz. ja nie muszę.


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - neo01 - 21.04.2023 10:07 PM

Nie o to chodzi, Jacku, że moje zdanie musi być ostatnie, tylko o to, że selektywnie podchodzisz do tematu i chciałem to podkreślić, bo mi się to nie podoba.
Tyle z mojej strony.


RE: Music Inspired by Slavs feat. Lunatic Soul - Swaróg - Miszon - 21.04.2023 11:58 PM

Z wypowiedzi wykonawcy widać, jakiej formy używa jako głównej, a że nie przeszkadzają mu także inne, to inna sprawa.