Największe forum list przebojów Mycharts.pl
NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak (/showthread.php?tid=64983)



NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - kacper130700 - 24.03.2023 03:17 PM

Utwór "Majak" w wykonaniu Katarzyny Nosowskiej i Natalii Szroeder promuje polski film "RÓJ".






RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - bear - 24.03.2023 03:33 PM

[Obrazek: 166fc09a215f.jpg]


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - ku3a - 25.03.2023 12:10 AM

zaglądam tu po meczu, no i proszę - od razu powód do uśmiechu Icon_smile2.
bo ja też oczywiście od razu takie skojarzenie miałem Icon_wink2.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - neo01 - 25.03.2023 12:18 AM

Sławomir Majak, jak pięknie się tam zachował! Kto strzelił tego gola, nawet nie wiem! Icon_lol


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - bear - 25.03.2023 03:26 AM





To tak w ramach przypomnienia dla tych, którzy nie mają prawa tego pamiętać.
(W mojej świadomości ten skrót to początek internetu, komentarz był prawdziwym hitem).
Myślę, że kiedyś w Gawrze przyjdzie moment by się z tym tematem też rozprawić.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - kajman - 25.03.2023 10:34 AM

Tyle komentarzy, a nic o samym utworze. Nosowska w takie klimaty potrafi wejść, Natalia w nich siedzi, więc z tej kooperacji nic dobrego wyjść nie mogło.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - Miszon - 25.03.2023 10:47 AM

Roma wraca do kina? Super wiadomość!

Piosenka mocno klimatyczna, ciężko ocenić po jednym odsłuchu.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - kajman - 25.03.2023 10:51 AM

Miszon napisał(a):Roma wraca do kina?
Jaka Roma? Nie znam.
Miszon napisał(a):Piosenka mocno klimatyczna
Chyba inaczej rozumiemy to pojęcie.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - kacper130700 - 25.03.2023 11:00 AM

(25.03.2023 10:51 AM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):Roma wraca do kina?
Jaka Roma? Nie znam.

Roma Gąsiorowska Icon_smile


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - kajman - 25.03.2023 11:03 AM

kacper130700 napisał(a):Roma Gąsiorowska
Pierwsze słyszę.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - neo01 - 25.03.2023 11:19 AM

Icon_lol
To ja o muzyce, bo właśnie usłyszałem u PanaMarka. I daję przynajmniej 8, świetny kawałek im wyszedł. I ciekawy jestem filmu...


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - kajman - 25.03.2023 11:21 AM

W szoku jestem, że coś takiego się Tobie podoba.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - stokrotka - 25.03.2023 11:31 AM

Miszon napisał(a):Roma wraca do kina? Super wiadomość!
Ostatnio oglądałam jej powrót w produkcji Netflixa i była to katorga. Więc zdecydowanie bardziej cieszę się na obecność Lubosa w tym filmie.

A kawałek rzeczywiście świetny i klimatyczny. Nie pomyślałabym, że wokale obu pań mogą tak współbrzmieć.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - neo01 - 25.03.2023 11:53 AM

(25.03.2023 11:21 AM)kajman napisał(a):  W szoku jestem, że coś takiego się Tobie podoba.
A ja się dziwię, że Tobie w ogóle nie Icon_smile
Nie wiem, może to magia radia, ale naprawdę bardzo dobrze mi ten kawałek zabrzmiał.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - Yacy - 25.03.2023 12:14 PM

(25.03.2023 11:31 AM)stokrotka napisał(a):  Ostatnio oglądałam jej powrót w produkcji Netflixa i była to katorga.
ogólnie zerkam na polskie produkcje, ale tu sobie odpuściłem, bo MM mnie odrzuca od ekranu Icon_smile2 jedynie jako młody Boski był ok. Icon_razz ale to było daaawno.

a utwór niezły, liczę że po kilku odsłuchach mogę napisać m.in. "nn . 01 ."
Icon_biggrin3


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - neo01 - 25.03.2023 12:37 PM

Yacy napisał(a):MM
Nie pisz takimi skrótowcami, bo kajman znów będzie się czuł zagubiony (choć i tak pewnie personalia nic mu nie powiedzą) Icon_razz2


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - ku3a - 25.03.2023 01:16 PM

bear napisał(a):To tak w ramach przypomnienia dla tych, którzy nie mają prawa tego pamiętać
ja też mecz oglądałem o chrzestnej mojej siostry w Niemczech. wyjechaliśmy do niej w odwiedziny na tydzień. na szczęście mieli polską telewizję. tyle że oglądałem na ściszonym, bo pozostałych mecz nie interesował. ten kultowy komentarz Zimocha poznałem dopiero później.
Miszon napisał(a):Roma wraca do kina? Super wiadomość!
no właśnie, tak samo sobie pomyślałem na początku jak obejrzałem ten teledysk. ale potem sobie przypomniałem, że na początku bardzo mi się podobała, ale potem już męczyła swoją manierycznością. niemniej jednak, jestem ciekaw.


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - neo01 - 25.03.2023 02:21 PM

ku3a napisał(a):ja też mecz oglądałem o chrzestnej mojej siostry w Niemczech. wyjechaliśmy do niej w odwiedziny na tydzień. na szczęście mieli polską telewizję
A ja oglądałem na wczasach w Ustrzykach Dln. I pamiętam, że przy 3:0 mój tato ze zrezygnowaniem poszedł do pokoju, ja jednak do końca wierzyłem, bo przecież potrzebowaliśmy tylko dwóch goli do awansu. I ta niesamowita radość, że moja wiara została nagrodzona, chyba nigdy później tak się nie cieszyłem po meczu piłkarskim Icon_smile A komentarza chyba wtedy nie słyszałem, tak mocny był doping i radość na sali (mimo że w mniejszym gronie niż na początku).


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - Miszon - 25.03.2023 02:30 PM

A ja oglądałem, ale nie pamiętam gdzie i kiedy. Gdyby to Legia tam grała, to może co innego.

@ku3a - Zimoch to przecież w radiu komentował, także gdyby telewizor nie był ściszony, to też byś nie słyszał tego komentarza Icon_wink .


RE: NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak - EVENo - 25.03.2023 03:22 PM

bear napisał(a):(W mojej świadomości ten skrót to początek Internetu, komentarz był prawdziwym hitem).
Oto ja, jakieś 17 lat później, dowiaduję się, że to nie był mecz Polska - Szwecja, tylko jakiś klubowy O_o