Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ (/showthread.php?tid=64337)



Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ - kacper130700 - 24.02.2023 05:59 PM

"OCNŚ (Odważny Całkiem Nowy Świat)" to wspólny utwór sześciorga muzyków - Edyty Bartosiewicz, Marcina Wasilewskiego, Sławomira Leniarta, Bogusława Pezdy, Michała Grotta i Maxa Psuji.






RE: Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ - Sundrajta - 24.02.2023 06:12 PM

Tytuł dotyczy nowej (starej) stacji radiowej wprost z internetu? Icon_twisted
A sam utwór nie porywa mnie na razie, ale ja tak często miewam z Edytą (bo i tutaj nikogo innego nie słyszę).


RE: Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ - neo01 - 24.02.2023 06:33 PM

W opisie jest Bartosiewicz i Wasilewski (piano), reszta we ft.
Warto dodać, że utwór wspiera fundację Ewy Błaszczyk "Akogo", która w tym roku obchodzi 20-lecie działalności.


RE: Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ - kajman - 24.02.2023 07:26 PM

Brzmi znakomicie. Dam dziewięć i mam nadzieję, że dodadzą do zestawu 357.


RE: Bartosiewicz, Wasilewski, Leniart, Pezda, Grott & Psuja - OCNŚ - neo01 - 24.02.2023 07:47 PM

Na pewno dodadzą. W niedzielne popołudnie Edyta będzie gościem radia.