Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dolly Parton - Don't Make Me Have To Come Down There - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Dolly Parton - Don't Make Me Have To Come Down There (/showthread.php?tid=63791)



Dolly Parton - Don't Make Me Have To Come Down There - Szymek79 - 20.01.2023 11:08 AM

"Don't Make Me Have To Come Down There" to nowy singiel amerykańskiej ikony Dolly Parton.

[Obrazek: 611MD0pl3VL._AC_UY327_QL65_.jpg]




RE: Dolly Parton - Don't Make Me Have To Come Down There - kajman - 21.01.2023 07:43 PM

Dolly kojarzy mi się dobrze tylko z jednym utworem a i to głównie dlatego, że przerobili go White Stripes. Reszta zdecydowanie źle i większość z nich oceniam na zero, tak jak tego potworka.


RE: Dolly Parton - Don't Make Me Have To Come Down There - AKT! - 21.01.2023 10:01 PM

kajman napisał(a):Reszta zdecydowanie źle i większość z nich oceniam na zero
kajman jak zwykle na jedną nutę, w przeciwieństwie do dolly, która miała w dyskografii sporo niezłych rzeczy; "jolene" jest oklepane strasznie, przeróbka stripesów nic zresztą nie wniosła do kontekstu -- to kawałek dla ludzi, którzy albo nie lubią country w ogóle, albo od parton znają tylko to xd


RE: Dolly Parton - Don't Make Me Have To Come Down There - kajman - 21.01.2023 10:17 PM

AKT! napisał(a):to kawałek dla ludzi, którzy albo nie lubią country w ogóle
Czyli dla mnie. To znaczy, czasem trafia się country, które brzmi mi dobrze, ale w wykonaniu Parton jeszcze takiego nie słyszałem.