Największe forum list przebojów Mycharts.pl
40 lat z polską muzyką - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Neo-Lista (/forumdisplay.php?fid=133)
+---- Wątek: 40 lat z polską muzyką (/showthread.php?tid=62966)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 40 lat z polską muzyką - AKT! - 03.01.2023 07:28 PM

trochę przegapiłem końcówkę tego topu, bo miałem istny galop w pracy, a potem musiałem się wyłączyć, ale oto jestem!

dwa heye na podium to nie przelewki, w dodatku z jednej płyty!
i to chyba tej mniej kultowej (chociaż co ja tam wiem o heyu)
ja chyba jednak nie sowa niestety

"arahja" mnie cieszy (187.), choć nie tak jak "jednego serca" (137.), dołączają do nich "samotny dom" (175.) i "list" (243.)

"modlitwa" to nie mój breakout, wysłuchałem do końca, ale bardziej szanuję niż by mnie jakoś emocjonalnie czy formalnie zajęło

"gdybym", widzę, jest kultowe i całkiem świeże, choć mnie ten fenomen gdzieś ominął; ładne, niepozorne, no, może poza tym orientalnym pasażem Icon_wink

"kino" perfectu znałem dotąd bardziej z nazwy, ale nie połączyłbym tytułu z piosenką, a wcale nie zła

"ostatni" bartosiewicz usłyszałem na nowo po tym rojstowym coverze i całkiem we mnie urosło w oryginale edyty (378.); z propozycji grechuty u mnie jednak na przedzie "korowód" (291.), "spleen" lekko poza topem, ale to wciąż sekcja lubianych ponadprzeciętnie (593.), propsuję też "bracką" (107.), mniej, choć wciąż "bema" (249.), ale jego czas niestety minął dla mnie chyba bezpowrotnie

"jaskółka" mi nigdy nie imponowała, choć miałem moment, gdy mnie ta zielona płyta stana borysa całkiem brała i cztery piosenki trafiły do końcówki mojego top 1000, ale właśnie, do końcówki

"poznań" to jedna z lepszych pidżam, ale u mnie nigdzie nie weszła (choć była odsłuchiwana)

dzięki za top, na pewno poznałem trochę rzeczy, z którymi nie miałem styczności Icon_wink


RE: 40 lat z polską muzyką - ku3a - 03.01.2023 08:14 PM

drugie miejsce - jestem zadowolony Icon_smile2.
kajman, gratulacje! Icon_smile2


RE: 40 lat z polską muzyką - neo01 - 04.01.2023 10:54 AM

AKT! napisał(a):dzięki za top, na pewno poznałem trochę rzeczy, z którymi nie miałem styczności
Dzięki za śledzenie i komentarze, szkoda że okres był tak niesprzyjający, ale dobrze, że chociaż trochę udało Ci się być z nim bliżej Icon_smile
ku3a napisał(a):drugie miejsce - jestem zadowolony
To najważniejsze, a na pewno łatwo w znacznej mierze nie było Icon_smile
PS. Miejsce się nie zmieniło, ale punktów przybyło, bo zapomniałem wczoraj sprawdzić pewną oczywistą rzecz i okazało się, że Kazik dorównał Kasi Icon_razz2


RE: 40 lat z polską muzyką - Miszon - 04.01.2023 11:04 AM

Kajman rozwalił konkurencję!


RE: 40 lat z polską muzyką - kajman - 04.01.2023 05:13 PM

Ojtu ojtam. Trochę szczęścia.


RE: 40 lat z polską muzyką - ku3a - 04.01.2023 07:11 PM

neo01 napisał(a):punktów przybyło, bo zapomniałem wczoraj sprawdzić pewną oczywistą rzecz i okazało się, że Kazik dorównał Kasi Icon_razz
o, fajnie Icon_smile2. to szkoda, że dodatkowo nie zaistniał z Buldogiem albo El Dupą. z Yugotonem też go nie było? szkoda, że nie ma wyników w jednym poście, bo tak to ciężko szukać po kilku stronach wątku.


RE: 40 lat z polską muzyką - EVENo - 20.01.2023 02:39 AM

neo01 napisał(a):46. Hey – Moja i twoja nadzieja
Kiedyś bardzo lubiłem ten utwór, ale to było zanim uwierzyłem, że nie warto mówić "kocham".


RE: 40 lat z polską muzyką - neo01 - 01.02.2023 09:22 PM

ku3a napisał(a):szkoda, że dodatkowo nie zaistniał z Buldogiem albo El Dupą. z Yugotonem też go nie było? szkoda, że nie ma wyników w jednym poście, bo tak to ciężko szukać po kilku stronach wątku.
O Buldogu przyznam, że trochę zapomniałem, choć pewnie ciężko by było. A z Yugotonem nie było szans, strasznie mi obrzydł ten kawałek lata już temu.
Wyniki całościowe chętnie bym wrzucił, gdybym teraz nimi dysponował Icon_razz2 Bo zmieniałem jeszcze na poczekaniu kolejność, nie zawsze zaznaczając to w pliku (straszny ze mnie leń, wiem). Więc może jak kiedyś to ogarnę, to wrzucę, ale nie obiecuję.