Największe forum list przebojów Mycharts.pl
SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This (/showthread.php?tid=62420)



SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - Szymek79 - 22.09.2022 09:37 AM

"Vibe Like This" to wspólny singiel brytyjskiego wokalisty i producenta SG Lewisa, amerykańskiego rapera Ty Dolla $ign i amerykańskiego wokalisty Lucky Daye.

[Obrazek: 71Fr-5xrkXL._AC_UY327_QL65_.jpg]




RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - AKT! - 22.09.2022 11:10 AM

Szymek79 napisał(a):amerykańskiego rapera Ty Dolla $ign
*śpiewającego rapera!

to bardzo ważne, bo śpiewający ty dolla sign > rapujący ty dolla sign

tu jest gdzieś pomiędzy, ale i tak lubię; ładnie harmonizują z lucky'm, paradoksalnie słabszym elementem jest dość generyczna neodyskotekowa produkcja, ale całkiem chyba mi siadł ten numer już


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - Szymek79 - 22.09.2022 11:20 AM

AKT! napisał(a):tu jest gdzieś pomiędzy, ale i tak lubię; ładnie harmonizują z lucky'm, paradoksalnie słabszym elementem jest dość generyczna neodyskotekowa produkcja, ale całkiem chyba mi siadł ten numer już
jest jeszcze strona "B" singla




RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - kajman - 22.09.2022 09:19 PM

Nic dobrego z takiej kooperacji wyjść nie mogło i to się potwierdziło. Strona B jest jeszcze gorsza i jej dam zero.


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - AKT! - 23.09.2022 02:16 PM

po co to w ogóle piszesz? ja doskonale wiedziałem, jak ocenisz te numery, zanim sam je odsłuchałeś Icon_razz2


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - kajman - 23.09.2022 06:18 PM

AKT! napisał(a):po co to w ogóle piszesz?
Żebyś miał się czego czepiać.


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - AKT! - 26.09.2022 10:14 AM

fair enough Icon_cool


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - kajman - 26.09.2022 10:02 PM

Możesz po polsku?


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - neo01 - 26.09.2022 10:10 PM

Zawsze mi się wydawało, że to znaczy mniej więcej "i mamy po równo" czy "no i kwita", a tu się okazuje, że raczej "słusznie", "w porządku".


RE: SG Lewis, Ty Dolla $ign & Lucky Daye - Vibe Like This - kajman - 26.09.2022 10:12 PM

Dzięki!