Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Céline Dion - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Céline Dion (/showthread.php?tid=62323)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - neo01 - 26.09.2022 04:58 PM

stokrotka napisał(a):Bardzo miły wybór, moja kobieca intuicja nie zawiodła
No cóż, patrząc na poprzednie wybory Gosi to było raczej do przewidzenia - aczkolwiek o takiej bohaterce bym nie pomyślał. Na pewno nie są to moje klimaty, ale bardzo szanuję i oczywiście pani Aretha w pełni sobie zasłużyła na top Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 05:18 PM

Sam jestem ciekaw, co ja zaproponuję Icon_lol . Po zabraniu King Crimson i J-M Jarre'a miałem niezłą zagwostkę. Najpierw chciałem dać coś, co ja lubię, ale wiele osób pewnie nie zna, potem coś co lubię, ale pewnie ktoś inny może zaproponować, a potem coś, co może nie lubię jakoś bardzo, ale mam jednak sporo hitów w topie.
I decyzji nie podjąłem. Najfajniej byłoby wybrać to, co na pewno nikt nie wybierze, ale też boję się reakcji (chociaz byłaby szansa, że kajman nie weźmie po raz pierwszy udziału - historyczne wydarzenie Icon_lol ).


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - neo01 - 26.09.2022 05:25 PM

Dej jakieś fajne gitarki Prosi


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 05:47 PM

W żadnej z tych trzech opcji nie ma za wiele fajnych gitarek.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - thestranglers - 26.09.2022 05:52 PM

neo01 napisał(a):Dej jakieś fajne gitarki
widać było jak je lubisz po Yes


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 06:00 PM

Może nie były fajne? Icon_wink2
U mnie mogę dodać, że opcja nr 4 ma dużo gitar, nie wiem czy fajnych, ale ciężkich. Natomiast sam nie jestem jakimś wielkim fanem, to byłaby okazja raczej do zapoznania się z mojej strony. Jednak to dopiero nr 4.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - thestranglers - 26.09.2022 06:01 PM

Myślę, że cokolwiek nie wybierzesz to będzie narzekanie.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - neo01 - 26.09.2022 06:11 PM

thestranglers napisał(a):widać było jak je lubisz po Yes
Pisałem, że Yes z popularnych gitarowych zespołów gra najmniej przystępną dla mnie muzę.
thestranglers napisał(a):Myślę, że cokolwiek nie wybierzesz to będzie narzekanie.
A Ty mółbyś sobie dać spokój z czepianiem.
Miszon napisał(a):Jednak to dopiero nr 4.
Coś na M? Albo na I? A może na L? Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - thestranglers - 26.09.2022 06:21 PM

neo01 napisał(a):A Ty mógłbyś sobie dać spokój z czepianiem.
a może mi przeszkadza szukanie dziury w całym?


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 07:43 PM

(26.09.2022 06:01 PM)thestranglers napisał(a):  Myślę, że cokolwiek nie wybierzesz to będzie narzekanie.
Haha, czyli sugerujesz w takim razie, że powinienem iść po bandzie i zaproponować tę opcję "hardkor"? Icon_twistedIcon_lol


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 07:45 PM

neo01 napisał(a):Coś na M? Albo na I? A może na L?
Coś na I gdzieś tam się kołatało w tle. M to nie wiem co to, a L? To raczej inna kategoria by mi z L przyszła do głowy.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - thestranglers - 26.09.2022 07:47 PM

Jeszcze jest tyle czasu do tego, że nie ogarniam tego okresu. Icon_smile
A może salomonowym rozwiązaniem zarządzisz losowanie?


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Dobromiera - 26.09.2022 07:49 PM

Czy chodzi o:
Iggy Pop
Magma
LCD Soundsystem
?


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - neo01 - 26.09.2022 07:57 PM

Miszon napisał(a):M to nie wiem co to
Serio? To wydawało mi się najbardziej czoywiste, ale też raczej bym się zdziwił, gdyby o to chodziło (a w sumie na I to w ogóle nie lubisz, to pewnie tym bardziej).
thestranglers napisał(a):a może mi przeszkadza szukanie dziury w całym?
Ale przepraszam, gdzie ja teraz szukam dziury w całym? Normalna, sympatyczna wymiana zdań... Icon_rolleyes

Dobromiera, bardzo śmieszne. Chociaż Iggy mógłby być, tyle że nie wiem, czy jest sens, bo tu zwycięzca byłby chyba znany wcześniej, chyba że jednak...


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - thestranglers - 26.09.2022 08:04 PM

Cała ta dyskusja o byciu zapomnianym i koncentrowanie się na naszym poletku, ale jeśli fanzin CD też jest tego zdania to ok.
Co do wyborów to Metalikę prędzej czy później ktoś wybierze, fanów Iron jest tu chyba mniej, a Lukstorpeda chyba jednak powinna oddać miejsce starszym.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Dobromiera - 26.09.2022 08:07 PM

(26.09.2022 07:57 PM)neo01 napisał(a):  Dobromiera, bardzo śmieszne. Chociaż Iggy mógłby być, tyle że nie wiem, czy jest sens, bo tu zwycięzca byłby chyba znany wcześniej, chyba że jednak...

Nie wiem, co w tym śmiesznego. Iggy Pop to jedna z kluczowych postaci, które zapoczątkowały całą nową falę w latach 70., a płyty "The Idiot" (ściśle współtworzona z Davidem Bowiem) i "Lust for Life" to ścisła rockowa klasyka. Magma jest jednym z najwybitniejszych avant-progowych zespołów, a na pewno najlepszym rockowym zespołem z Francji, chyba jako jedyny potrafił połączyć inspiracje jazzem i współczesną klasyką z prog rockiem tak, aby nie utracić zbyt dużo z "rockowego" nieokrzesania, a jednocześnie nie utracić zbyt dużo z poważkowej wystawności i techniki, do dzisiaj to jest cały osobny gatunek rocka. Dodatkowo śpiewali we własnym języku dwie dekady przed Islandczykami z Róży Zwycięstwa. LCD Soundsystem to jeden z barwniejszych zespołów XXI wieku, który wszedł w sam środek współczesnej fali dance-punku, wypuszczając trzy płyty gorąco przyjęte przez krytyków oraz fanów muzyki alternatywnej i zbliżył światy tanecznego rocka i tanecznej elektroniki chyba najbardziej od czasów Ultravoxa.
No ale skoro Celina Dion i T.Love są uważane za zapomnianych wykonawców, to nie dziwię się, że takie propozycje można uznać za żart.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 08:08 PM

Ojej, to nie wiedziałem że nie było Metalliki!
Ale to dla ku3y zostawiam Icon_smile .
O inne I mi chodziło. Luxtorpeda to w kategorii "katowania samego siebie" (Ajron jeszcze bardziej, zdecydowany antytop zespołów gitarowych u mnie), także bez przesady.

Wróćmy tymczasem do Celiny. Przyznam, że jej piosenki zestarzały mi się nieco bardziej niż myślałem, z drugiej strony do tej pory nie ma u mnie żadnego kawałka, a teraz zacząłem się poważnie zastanawiać nad dodaniem jednego do mojego Topu. Jest po prostu urokliwy i jak na nią niewybitny wokalnie, w taki pozytywny sposób.
Zatem jakieś plusy tego topu są.


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - neo01 - 26.09.2022 08:21 PM

Dobromiera napisał(a):No ale skoro Celina Dion i T.Love są uważane za zapomnianych wykonawców, to nie dziwię się, że takie propozycje można uznać za żart.
Sorry, ale ja naprawdę nie siedzę tak mocno w alternatywnym graniu, jak choćby Ty (i Magma kojarzy mi się z zupełnie czym innym Icon_razz2). W sumie rzeczywiście Iggy to mogłaby być zupełnie normalna propozycja, tak że tu zwracam honor (a o tych antypatiach Miszona w pierwszej chwili zapomniałem).
Natomiast co Kuba wybierze, tego nie wiem i chyba już nie chcę się nastawiać...
A Luxtorpeda jest teraz na fali i nawet w jednym miejscu odbył się już ich top... Swoją drogą, ciekawe co Miszon miał na myśli.

Stokrotka, sorki za rozwijanie off-topu, ale jakoś przyjemnie się tutaj dyskutuje Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - Miszon - 26.09.2022 08:25 PM

(26.09.2022 07:47 PM)thestranglers napisał(a):  A może salomonowym rozwiązaniem zarządzisz losowanie?
to nie jest głupi pomysł, bo wtedy ewentualna odpowiedzialność za narzekanie spada na los względnie na osoby, które wybiorą tajemnicze liczby! A ja umywam ręce XD .


RE: Mychartsowy Top Céline Dion - thestranglers - 26.09.2022 08:31 PM

Bardziej na osobę, ech, nie zapomnę jak posądzano mnie i kajmana o konszachty.