Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Norah Jones - The Fall - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Norah Jones - The Fall (/showthread.php?tid=6130)



Norah Jones - The Fall - Jopkolog - 23.09.2009 04:08 PM

17 listopada poznamy czwarty studyjny album Norah Jones, zatytułowany "The Fall".

Podobno na płycie czekają nas tym razem zupełnie nowe brzmienia, za które odpowiada producent Jacquire King, współpracujący wcześniej z Kings Of Leon, Tomem Waitsem czy Modest Mouse.

Czy Norah bardzo nas zaskoczy? Zanim poznamy nowy materiał zerknijmy na okładkę i tracklistę.

[Obrazek: bf4dfe241ef47759.jpg]

1. Chasing Pirates
2. Even Though
3. Light As a Feather ----> kompozycja Ryana Adamsa
4. Young Blood
5. I Wouldn’t Need You
6. Waiting
7. It’s Gonna Be
8. You’ve Ruined Me
9. Back To Manhattan
10. Stuck
11. December
12. Tell Yer Mama
13. Man Of The Hour


- AKT! - 23.09.2009 04:34 PM

Tak, tak, tak! Czekam!


- saferłel - 23.09.2009 04:49 PM

Mnie nigdy nie przekonała, pewnie nie uda się i tym razem.


- furbul - 23.09.2009 05:41 PM

Ja nie mam nic przeciwko pani Jones ;] Chętnie posłucham.


- Tomekk - 23.09.2009 09:52 PM

Jeśli płyta będzie zbliżona do "Come Away With Me", to jest na co czekać Icon_mrgreen
Chociaż Norah zawsze ładnie śpiewa...


- AKT! - 23.09.2009 10:23 PM

Wszystkie trzy były na porównywalnym poziomie. Ja nie potrafię wybrać swojej ulubionej, a podobają mi się wszystkie + "New York City" z Peterem Malickiem oraz wspaniały debiut The Little Willies; mam wielką nadzieję na drugi album od nich!


- Tomekk - 23.09.2009 10:36 PM

Moim zdaniem debiut był genialny, pozostałe też dobre, ale nie rewelacyjne.


- furbul - 23.09.2009 10:38 PM

Tomekk napisał(a):Jeśli płyta będzie zbliżona do "Come Away With Me", to jest na co czekać Icon_mrgreen
Nie liczyłbym mocno na to, gdyż
Jopkolog napisał(a):Podobno na płycie czekają nas tym razem zupełnie nowe brzmienia
Icon_wink2


- AKT! - 23.09.2009 11:32 PM

Tomekk napisał(a):Moim zdaniem debiut był genialny, pozostałe też dobre, ale nie rewelacyjne.
Każdy album miał swój klimat. "CAWM" było takie koktajlowe, żeby usiąść sobie na poddaszu wieczorem i słuchać popijając herbatę. "Feels Like Home" było bardziej radosne, swojskie, takie domowe właśnie, a "Not Too Late" mroczne i zagadkowe, ale nadal ciepłe i odprężające.


- drwycior - 08.11.2009 02:19 PM

No mozna juz posluchac wstepnie materialu z nowej plyty. Hmm, jesli uda mi sie wybrac dwa nagrania do audycji Dookola Jazzu to bedzie spora determinacja Icon_wink
Podlaczyla sie do pradu bardziej Norah Jones, duzo elektycznej gitary, organy nawet jakies nabuzowane, elektryczne, niema tego akustycznego zestawu instrumentow ktory jej towarzyszyl na poprzednich plytach. Pianino jest w trzech balladach, ale tez brzmi jakos inaczej. To juz nawet chwilami muzyka rockowa w stylu Sheryl Crow. No moze taki folkowo-rockowy zestaw, americana... Co nie znaczy ze plyta jest slaba. Ale narazie jeszcze nawet nie mam faworytow, to narazie tyle po pierwszym przesluchaniu. Troche mnie zbila z "tropu"...


- drwycior - 14.11.2009 08:27 PM

I dzisiiaj po posluchaniu z oryginalu po tygodniu musze dodac ze plyta jest fan-tas-tycz-na.


- Marek - 14.11.2009 08:52 PM

mdło.mdło,ale chyba to tylko moje odczucia...?


- michal91d - 14.11.2009 08:54 PM

Marek napisał(a):mdło.mdło,ale chyba to tylko moje odczucia...?
nie tylko Icon_smile2
poprzednie płyty też się ciągnęły, ale jeszcze było znośni, teraz jest dużo gorzej


- AKT! - 14.11.2009 08:58 PM

ja z tego wszystkiego jeszcze nie słuchałem
przed poprzednim albumem byłem bardziej entuzjastycznie nastawiony
no, ale "Thinking About You" jest aktualnie moim numerem 1 od Nory w ogóle, więc.. Icon_smile