Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Beata Kozidrak - Jak dla mnie (/showthread.php?tid=60896)

Strony: 1 2


Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Szymek79 - 16.05.2022 04:58 PM

"Jak dla mnie" to nowy singiel Beaty Kozidrak.

[Obrazek: 71H0P4XexWL._AC_UY327_QL65_.jpg]




RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - kajman - 17.05.2022 05:44 PM

To jest znacznie lepsze niż kilka poprzednich piosenek Beaty. Nie czuję potrzeby natychmiastowego wyłączenia głosu.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - jogosz - 17.05.2022 05:48 PM

No ale jednak promujemy alkoholiczkę i osobę, która powinna się odsunąć na jakiś czas. Ale to tylko moje zdanie.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - kajman - 17.05.2022 05:59 PM

Myślę, że nie ma mieszać takich spraw z muzyką.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - AKT! - 18.05.2022 10:42 AM

ej całkiem niezłe
swoją drogą nie wyłączyli komentarzy na youtubie, ale dziwnym trafem wszystkie są pozytywne


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Miszon - 18.05.2022 01:27 PM

Zaskakująco współczesne. Ale trochę nudnawe.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Miszon - 18.05.2022 01:28 PM

(18.05.2022 10:42 AM)AKT! napisał(a):  ej całkiem niezłe
swoją drogą nie wyłączyli komentarzy na youtubie, ale dziwnym trafem wszystkie są pozytywne
Może po cichu kasują negatywy? (to się jakoś nazywa, ale nie pamiętam)


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - kajman - 18.05.2022 05:30 PM

Podejrzewam, że tak. Rzadko kiedy można je spotkać. Z drugiej strony rzadko komu chce się coś takiego pisać.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - AKT! - 18.05.2022 07:13 PM

Miszon napisał(a):Może po cichu kasują negatywy? (to się jakoś nazywa, ale nie pamiętam)
też mi to przeszło przez myśl, ale opinie (łapki w górę / w dół) też pozytywne, a tego nie da się modyfikować; może jeszcze nie wypłynęło na szerokie wody Icon_wink


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - kajman - 18.05.2022 07:30 PM

A skąd ta pewność? Nota bene nigdy jeszcze chyba się nie spotkałem z przewagą łapek w dół.
Ale to akurat nie jest aż tak dziwne, bo osoby, którym nie podoba się jakiś artysta czy gatunek, raczej nie zaglądają do tego, czego nie lubią.
Swoją drogą nigdy nie widać różnicy, bo podawane są tylko łapki w górę i nie wiadomo czy to jest 2,2 mln przeciw 2,1 mln czy przeciw 2,1 tys.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Miszon - 18.05.2022 07:31 PM

Przecież widać i w górę i w dół. Aczkolwiek to ma zero w dół, co jest dziwne.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - santosz - 18.05.2022 07:39 PM

Gugle już jakiś czas temu usunęły licznik łapek w dół, bo jakiś ból dupy pewnie o to był


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Miszon - 18.05.2022 07:42 PM

Serio???


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - kajman - 18.05.2022 07:53 PM

Ja nie pamiętam, że w ogóle kiedyś jakiś w dół był, ale może wtedy nie rzucało mi się to w oczy.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - santosz - 18.05.2022 07:55 PM

Google to oczywiście zamordystyczna, zakłamana i fałszywa organizacja tak że nie powinno dziwić wprowadzanie cenzury, z drugiej strony ludzie to w dużej mierze debile i (podobno) potrafili hurtowo dislajkować niektóre filmiki tylko dlatego, że pojawia się w nich czarnoskóra osoba, co potwierdzały ponadto komentarze pod filmikami ...jakoś tak się z tego wtedy tłumaczyli


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Miszon - 18.05.2022 09:37 PM

Tzn można zrobić dislike, ale tego nie widać, faktycznie.

Ale to chyba jakoś niedawno weszlo.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - EVENo - 18.05.2022 10:24 PM

(18.05.2022 07:55 PM)santosz napisał(a):  Google to oczywiście zamordystyczna, zakłamana i fałszywa organizacja tak że nie powinno dziwić wprowadzanie cenzury, z drugiej strony ludzie to w dużej mierze debile i (podobno) potrafili hurtowo dislajkować niektóre filmiki tylko dlatego, że pojawia się w nich czarnoskóra osoba, co potwierdzały ponadto komentarze pod filmikami ...jakoś tak się z tego wtedy tłumaczyli

Tyle, że taki hejt to była niszowa sprawa. W 99 procent przypadków ten wykres to była zwykła informacja. Teraz tej informacji nie ma. Pozbycie się licznika dislajków to jak pozbycie się cyferek na mapie prognozy pogody - powiemy wam czy będzie padać czy nie, ale czy będzie ciepło to się sam domyśl.

I przez to coraz częściej przez różne kanały przewijają się gorsze materiały, bez wyraźnej krytyki wyświetlenia bronią się same.

Ale to jest taki temat rzeka, że chyba nawet nie warto go poruszać, bo musiałbym tu spędzić kilka dni na analizie, podawaniu przykładów i wyjaśnianiu konsekwencji.

Więc w dużym skrócie, podam oczywistą oczywistość, ta zmiana jest zła i wielka szkoda, że monopol jutuba jest zbyt wielki, by jakiś mniejszy portal był w stanie wykorzystać to na swoją korzyść.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Miszon - 18.05.2022 10:41 PM

Oczywiste że to zła zmiana, brak informacji zwrotnej czy warto oglądać czy nie.
Też wydaje mi się, że nieuzasadniony hejt był jakimś promilem.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - Tomekk - 20.05.2022 02:53 PM

(17.05.2022 05:48 PM)jogosz napisał(a):  No ale jednak promujemy alkoholiczkę i osobę, która powinna się odsunąć na jakiś czas. Ale to tylko moje zdanie.
właśnie, a co to ma wspólnego z jej twórczością?
popełniła błąd i poniesie karę. w takim razie nie możemy promować muzyków mających problem z uzależnieniem? z prawem? Shakira nie płaciła części podatków? to trzeba banować jej twórczość? tak samo Jackson? niby jest afera, ale przecież piosenki miał wybitne.

Co do Beaty - piosenka średnia, "Bliżej" było jak dla mnie dużo lepsze i bardziej przebojowe.


RE: Beata Kozidrak - Jak dla mnie - neo01 - 20.05.2022 03:14 PM

Tomekk napisał(a):popełniła błąd i poniesie karę.
Na razie ponoć chce się odwoływać. Dla mnie żenada na całej linii. Ale nie będę wyłączał radia jak poleci Bajm Icon_smile (przynajmniej nie z tego powodu, a Kozidrak solo i tak bym wyłączył Icon_razz2).