Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Måneskin - SUPERMODEL - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Måneskin - SUPERMODEL (/showthread.php?tid=60857)



Måneskin - SUPERMODEL - Szymek79 - 13.05.2022 03:37 PM

"SUPERMODEL" to nowy singiel zwycięzców ubiegłorocznej Eurowizji włoskiej rockowej grupy Måneskin.

[Obrazek: 71xxKVtdUoL._AC_UY327_QL65_.jpg]




RE: Måneskin - SUPERMODEL - kajman - 14.05.2022 01:43 PM

Kolejny słaby utwór, ale skoro nie ma zera to znaczy, że jak na nich co najmniej niezły.


RE: Måneskin - SUPERMODEL - inżynierek - 14.05.2022 04:11 PM

Od słabej dość Mammamii duuużo lepszy, ale jakoś ten angielski im psuje nieco wokal. Niby było już I Wanna Be Your Slave, ale ten utwór ogólnie wypadał nie za dobrze i tam angielski nie psuł wokalu. Wciąż jednak brakuje im do poziomu świetnych Coraline czy Vent'anni i... no tak, utwór jako całość fajny, krótki, zwięzły, idealny na lato, ale dam im tylko 7,5.


RE: Måneskin - SUPERMODEL - EVENo - 17.05.2022 06:18 PM

Trochę zbaczając z tematu...

Wchodzę na ich spoti-profil i zasmuciło mnie, że największą furorę w odtworzeniach robi ten nic nie wnoszący cover Beggin'. Ale wiecie co zasmuciło mnie jeszcze bardziej? Sprawdziłem kiedy ostatni raz ten numer podbijał listy przebojów i dotarło do mnie, że dzieciaki jednak mogą tego nie pamiętać. Wersja Madcona miała premierę 15 lat temu! Ja pierdzę, ale ten czas zaiwania... Dopiero po sprawdzeniu takich faktów dociera do mnie, że nie skończyłem szkoły rok temu Icon_rolleyes

Zabawne, bo Maneskin swoje Beggin' nagrało w 2017 roku i dopiero po ich sukcesie na Eurowizji ta kompozycja znów jest na ustach wszystkich. Zgaduję, że jest zaiste ponadczasowa - mało która piosenka podbija listy przebojów każdego pokolenia.


RE: Måneskin - SUPERMODEL - AKT! - 18.05.2022 10:46 AM

no beggin to był niezły numer, chociaż wolałem znacznie oryginał
ten nowy numer jest całkiem ok, ale raczej już go sobie sam nie włączę Icon_wink


RE: Måneskin - SUPERMODEL - Miszon - 18.05.2022 01:12 PM

Nie wiedziałem, że Beggin' to jakiś cover.

Ten numer niezły, ciekawe czy grać będą w 357.


RE: Måneskin - SUPERMODEL - kajman - 18.05.2022 05:27 PM

Oby nie!


RE: Måneskin - SUPERMODEL - Szymek79 - 31.05.2022 08:29 PM