Największe forum list przebojów Mycharts.pl
sanah i Natalia Grosiak - Czesława - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: sanah i Natalia Grosiak - Czesława (/showthread.php?tid=60283)



sanah i Natalia Grosiak - Czesława - Szymek79 - 22.03.2022 05:04 PM

"Czesława" nagrany z Natalią Grosiak to trzeci singiel jakim Sanah zapowiada swoje nowe wydawnictwo pt. "Uczta".

[Obrazek: 51GdBfJWZVL._UX716_FMwebp_QL85_.jpg]




RE: sanah i Natalia Grosiak - Czesława - Miszon - 22.03.2022 05:19 PM

Jak pisałem wczoraj: z Herbutem średnio, z Jabłoniami słabo, ale z Natalią - bardzo dobrze!
Ciekawe jest to, że Natalia naśladuje interpretacyjnie sanah jeśli chodzi o wokal.

Dodam, że sanah pisze, że inspiracją do tej piosenki była muzyka do filmu "Amelia". Faktycznie - słychać to.


RE: sanah i Natalia Grosiak - Czesława - kajman - 22.03.2022 07:26 PM

Wstęp na fortepianie wkurzający, maniera Sanah i tu denerwuje, ale poza tym bardzo dobrze.


RE: sanah i Natalia Grosiak - Czesława - Miszon - 24.03.2022 09:24 PM

A dzisiaj kawałek z Arturem Rojkiem ujawniono. Ciekaw jestem, czy tym razem 357 się złamie i będzie grało? Icon_wink


RE: sanah i Natalia Grosiak - Czesława - neo01 - 24.03.2022 09:40 PM

W plejliście nie sądzę, w audycji autorskiej sanah z Herbutem już była, a co do LP357 to będzie w propozycjach, jeśli któryś z redaktorów się skusi. Ale jeśli Rojek miałby być tym przyciągającym, to przecież już Kwiat Jabłoni powinien teoretycznie być...


RE: sanah i Natalia Grosiak - Czesława - Miszon - 05.04.2022 09:13 PM

Ciekawą interpretację przeczytałem: że piosenka jest o Violetcie Villas, której prawdziwe imię to Czesława. Całość tekstu nabrała teraz nowego sensu!