Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami (/showthread.php?tid=60041)



Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami - Szymek79 - 28.02.2022 12:58 AM

"Między nami" nagrane we współpracy z Beatą Kozidrak to piąty singiel Justyny Steczkowskiej promujący płytę pt. "Szamanka", która trafiła do sprzedaży 25 lutego.

[Obrazek: 71ZWuORzeYL._SS500_.jpg]




RE: Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami - kajman - 04.03.2022 09:07 AM

Po tym co ostatnio słyszałem w ich wykonaniu, bałem się, że będzie strasznie. Nie jest, ale nazwanie tego dobrym byłoby jednak przesadą.


RE: Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami - AKT! - 07.03.2022 05:26 PM

okładka jest w sumie niezła


RE: Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami - neo01 - 07.03.2022 05:41 PM

Okładka jest piękna, niestety nie można tego powiedzieć o muzyce (choć był tu pewien potencjał).


RE: Justyna Steczkowska & Beata Kozidrak - Między nami - inżynierek - 07.03.2022 08:15 PM

kajman napisał(a):Po tym co ostatnio słyszałem w ich wykonaniu, bałem się, że będzie strasznie
A ja czytałem przy singlu Justyny z Luną, że raczej wystawiłeś pozytywną ocenę, więc chyba tylko Beaty się boisz. Poza tym faktycznie muzycznie, a raczej wokalnie, wygląda to naprawdę mocno przeciętnie. Podkład zaś na ogromny plus. Ale za całość tylko 6.