Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love (/showthread.php?tid=59771)

Strony: 1 2


Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Szymek79 - 04.02.2022 01:14 AM

1 kwietnia trafi do sprzedaży dwunasty studyjny album amerykańskiej rockowej grupy Red Hot Chili Peppers pt. "Unlimited Love" Wydawnictwo zapowiada singiel "Black Summer".

[Obrazek: 91QFDkwfKsL._SS500_.jpg]

Tracklisata:

1. Black Summer
2. Here Ever After
3. Aquatic Mouth Dance
4. Not the One
5. Poster Child
6. The Great Apes
7. It's Only Natural
8. She's a Lover
9. These Are the Ways
10. Whatchu Thinkin'
11. Bastards of Light
12, White Braids & Pillow Chair
13. One Way Traffic
14. Veronica
15. Let 'Em Cry
16. The Heavy Wing
17. Tangelo

Cytat:01. Black Summer




RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - neo01 - 04.02.2022 01:44 PM

No tak coś właśnie słyszałem, że wracają ze starym Johnem i nową płytą.
Na razie, po 1 przesłuchaniu trudno mi się do tego odnieść, takie bardzo typowe rzekłbym do tego, co robili przez ostatnie jakieś 20 lat.


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Sundrajta - 04.02.2022 05:43 PM

Trochę tak, ale faktycznie gitara wysuwa się na pierwszy plan. Trzeba przesłuchać jeszcze (co najmniej) ze dwa razy, żeby powiedzieć cokolwiek więcej...


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - EVENo - 04.02.2022 06:18 PM

Niby człowiek potrafi liczyć, ale dopiero po obejrzeniu teledysku zorientowałem się jacy oni są starzy Icon_eek


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - kajman - 04.02.2022 06:25 PM

Często z nimi miałem nie po drodzę, ale pierwsze wrażenie przy tym utworze jest takie, że jest znakomity. Daję mu dziewięć.


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - neo01 - 04.02.2022 07:11 PM

Posłuchałem jeszcze raz i rzeczywiście całkiem dobrze to brzmi, póki co mocna 7, z szansami na więcej Icon_smile
EVENo napisał(a):Niby człowiek potrafi liczyć, ale dopiero po obejrzeniu teledysku zorientowałem się jacy oni są starzy
Młodzi nie są, ale też na pewno mocno zmęczeni życiem Icon_wink


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Sundrajta - 04.02.2022 07:48 PM

EVENo napisał(a):ale dopiero po obejrzeniu teledysku zorientowałem się jacy oni są starzy
Też na to zwróciłem uwagę przy oglądaniu teledysku, a zmęczeni życiem Icon_rolleyes pewnie jak każdy... rokędrolowiec.


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Konrad - 04.02.2022 11:06 PM

(04.02.2022 07:11 PM)neo01 napisał(a):  Młodzi nie są, ale też na pewno mocno zmęczeni życiem Icon_wink

Tak papierosami, alkoholem i tabunami dziewcząt Icon_lolIcon_wink


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - kajman - 04.02.2022 11:09 PM

To ma prawo zmęczyć.


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - neo01 - 04.02.2022 11:22 PM

Chyba tam były jeszcze znacznie mocniejsze rzeczy w użyciu...


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - santosz - 05.02.2022 12:12 AM

No dokładnie, heroina, kokaina, lsd, speed itp, bez tego już dawno by ich nie było, a tak... w przyszłym roku 40 lat istnienia


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Adam1992 - 06.02.2022 08:19 PM

Typowe dla RHCP brzmienie, natomiast jak się ogląda klip to faktycznie dziadkowie. Icon_eek


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - EVENo - 06.02.2022 09:13 PM

santosz napisał(a):a tak... w przyszłym roku 40 lat istnienia
I przyjaźń Antosia i Flei przez cały ten czas nie umarła. Przyjemnie jest obserwować coś takiego.


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - inżynierek - 06.02.2022 09:21 PM

Sundrajta napisał(a):Też na to zwróciłem uwagę przy oglądaniu teledysku, a zmęczeni życiem Icon_rolleyes pewnie jak każdy... rokędrolowiec.
Zmęczeni życiem? Zapewne chodzi o szeroko pojęty konsumpcjonizm, a nie życie jako takie. Icon_wink
Singiel oceniłem bardzo dobrze już po pierwszym przesłuchaniu, chociaż faktycznie nie bardzo wyróżnia się na tle tego, co było w roku 1999, 2006, 2011. Może przez to, że ten krążek z 2016 (czyli poprzedni rzecz jasna) był taki bardziej awangardowy. Icon_wink


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - neo01 - 06.02.2022 10:40 PM

Adam1992 napisał(a):Typowe dla RHCP brzmienie, natomiast jak się ogląda klip to faktycznie dziadkowie.
Obejrzałem klip i dziwię się waszemu zdziwieniu. Perkusista owszem wygląda jak staruszek, a właściwie jego pomarszczona od słońca cera, ale Anthony? No fajnie by było, jak by każdy 60-latek tak wyglądał! Icon_eek
A od kawałka ciężko mi się już uwolnić, jak ja tęskniłem za takimi Red Hotami! Icon_smile


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - EVENo - 06.02.2022 11:19 PM

neo01 napisał(a):Perkusista owszem wygląda jak staruszek, a właściwie jego pomarszczona od słońca cera, ale Anthony? No fajnie by było, jak by każdy 60-latek tak wyglądał!
Flea też wygląda staro na zbliżeniach. Anthony sprawia wrażenie młodszego, bo ma taki image - ten wąs robi robotę. Choć budowa ciała faktycznie fantastyczna, koleś sobie ewidentnie wypracował tak młody wygląd. Pomimo rokędrolowego trybu życia, wiedział, jak zadbać o formę.

Wygląd wyglądem, ale w głowach nadal mają młodość. Spójrzcie tylko na tę zapowiedź trasy koncertowej. Cytując komentarze pod nią - John błyskawicznie przypomniał sobie dlaczego wciąż opuszcza ten zespół Icon_mrgreen



RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - Szymek79 - 04.03.2022 04:37 PM

Szymek79 napisał(a):5. Poster Child




RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - kajman - 05.03.2022 10:23 AM

Jest dobrze, ale zdecydowanie gorzej niż na pierwszym singlu. Daję sześć. Swoją drogą przypomina mi to jakiś ich wcześniejszy kawałek, ale skleroza nie pozwala mi przypomnieć jaki.


RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - neo01 - 24.03.2022 09:12 PM

Szymek79 napisał(a):4. Not the One




RE: Red Hot Chili Peppers - Unlimited Love - kajman - 24.03.2022 10:05 PM

Tylko momentami brzmi mi to jak Hoci. Taki smęt na mocne pięć.