Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Riverside - Story Of My Dream - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Riverside - Story Of My Dream (/showthread.php?tid=58649)



Riverside - Story Of My Dream - santosz - 26.10.2021 10:37 PM

Ale podobno w radiu Rockserwis FM premiera 27. 10. tuż po północy



RE: Riverside - Story Of My Dream - kajman - 26.10.2021 10:47 PM

To nie można było na tą premierę poczekać.


RE: Riverside - Story Of My Dream - santosz - 26.10.2021 10:50 PM

Jak widzisz, nie


RE: Riverside - Story Of My Dream - kajman - 26.10.2021 11:37 PM

Zawsze się wkurzałem na Szymona za to, że wchodzę na wątek i nic na nim nie ma. A teraz Ty mnie czymś takim zaskoczyłeś.


RE: Riverside - Story Of My Dream - santosz - 26.10.2021 11:55 PM

To nie jest żaden powód do wkurzania. Są premiery a premiery. Zdecydowana większość nie jest anonsowana linkiem na youtubie na jakiś czas przed, najczęściej dotyczy to jedynie tych "wielkich" premier znanych wykonawców, które są pierwszymi singlami zapowiadającymi nowe wydawnictwo. Skoro taka zapowiedź pojawia się w sieci z wyprzedzeniem, z odpowiednim linkiem, nie rozumiem dlaczego nie można wkleić odpowiedniego postu. A już w ogóle nie rozumiem, po co się z takiego powodu denerwować.


RE: Riverside - Story Of My Dream - inżynierek - 27.10.2021 05:40 AM

Ten singiel też jest pierwszy. Icon_razz2


RE: Riverside - Story Of My Dream - inżynierek - 27.10.2021 05:47 AM

Nie mogę edytować (z telefonu?), ale ogólnie muszę się bardziej temu utworowi osłuchać. Uważam go za bardzo dobry, chociaż punktowo zdaje się zawodzić. Daję w tym momencie 9.


RE: Riverside - Story Of My Dream - kajman - 27.10.2021 06:32 AM

santosz napisał(a):Zdecydowana większość nie jest anonsowana linkiem na youtubie na jakiś czas przed
Uważam to za bezsens. Tutaj zdarzało mi się przegapić premiery, bo wchodziłem na wątek, a nim była premiera to zdążyłem o utworze zapomnieć i go nie słuchałem.


RE: Riverside - Story Of My Dream - inżynierek - 27.10.2021 09:31 PM

Wieczorem posłuchałem singla ponownie, tym razem w ramach suplementu, tymczasem odbiór nawet lepszy niż rano, zatem w suplemencie na pewno zostanie (choć na razie bez debiutu w podstawowej 30, tak mi się wydaje, ale perspektywy są). Lecz podobno okoliczności wydania singla - płyta ma być związana ogólnie z całokształtem działalności (jakieś podsumowanie 20-lecia? coś w ten deseń). Tak że będzie mało nowych chyba utworów... Icon_rolleyes


RE: Riverside - Story Of My Dream - santosz - 27.10.2021 09:58 PM

Tak, to chyba będzie tylko jeden nowy utwór, reszta to remastery. Nowy nowy album w 22 ma być


RE: Riverside - Story Of My Dream - kajman - 27.10.2021 10:39 PM

Dobrze im to wyszło. Dam jakieś osiem i... poczekam na wersję audio.


RE: Riverside - Story Of My Dream - inżynierek - 28.10.2021 06:43 AM

santosz napisał(a):Tak, to chyba będzie tylko jeden nowy utwór, reszta to remastery. Nowy nowy album w 22 ma być
Oby. Icon_wink


RE: Riverside - Story Of My Dream - neo01 - 30.10.2021 09:24 AM

Kawałek początkowo mi jakoś nie siadł, ale wczoraj po posłuchaniu w LP357 jakoś dużo lepiej mi zabrzmiał.
Na tym albumie pierwsza płyta to "Shorts", druga "Longs", czy jakoś tak i będzie to odzwierciedlać długość utworów.


RE: Riverside - Story Of My Dream - kajman - 30.10.2021 10:54 AM

neo01 napisał(a):wczoraj po posłuchaniu w LP357 jakoś dużo lepiej mi zabrzmiał
A mi przy kolejnym przesłuchaniu zabrzmiał gorzej i teraz daję tylko siedem.