Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sara James - Somebody - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Sara James - Somebody (/showthread.php?tid=58383)



Sara James - Somebody - Szymek79 - 07.10.2021 04:31 PM

Utworem "Somebody" 13-letnia Sara James powalczy 19 grudnia w Paryżu otrzecie zwycięstwo dla Polski w Eurowizji Junior.

[Obrazek: 71eWSzBMA1L._SS500_.jpg]




RE: Sara James - Somebody - kajman - 07.10.2021 05:56 PM

Kompletnie mnie to nie przekonuje, ale akurat raczej nie trzeba niczego sensownego, żeby takie konkursy wygrywać.


RE: Sara James - Somebody - Szymek79 - 19.12.2021 07:42 PM

Sara James zdobyła w Paryżu drugie miejsce zdobywając 218 punktów zajmując zarówno u jurorów jak i u widzów drugą lokatę. Z zwycięską ormiańską propozycją Polka przegrała sześcioma punktami.




RE: Sara James - Somebody - inżynierek - 19.12.2021 07:48 PM

Tym razem, jak trafiła się całkiem dobra propozycja na Eurowizję, to akurat musiało być drugie miejsce. A jak nasi wygrywali, to były to propozycje co najwyżej przeciętne (a nawet ta propozycja Viki wypada słabo).
Za to piosenka tegorocznych zwycięzców brzmi mi naprawdę koszmarnie. Icon_rolleyes


RE: Sara James - Somebody - Szymek79 - 19.12.2021 07:58 PM

inżynierek napisał(a):Tym razem, jak trafiła się całkiem dobra propozycja na Eurowizję, to akurat musiało być drugie miejsce. A jak nasi wygrywali, to były to propozycje co najwyżej przeciętne (a nawet ta propozycja Viki wypada słabo).
Za to piosenka tegorocznych zwycięzców brzmi mi naprawdę koszmarnie.
Top3 było bardzo przewidywalne. Osobiście myślałem, że jednak wygra Francja bo to była chyba najbardziej dziecięca propozycja. Co do Armenii nie zgodzę się w 100% to bardzo dobrze wyprodukowane nagranie, które i na dorosłej Eurowizji mogłoby sporo zamieszać. Natomiast wokalnie Sara była lepsza według mnie. A przegraliśmy bo sami daliśmy Armenii 12-tkę.Icon_wink


RE: Sara James - Somebody - inżynierek - 19.12.2021 08:03 PM

To nasze jury popełniło wielbłąd.
Z drugiej strony faktycznie, nadawałoby się to na dorosłą Eurowizję. Icon_wink
Chociaż ostatnio ta dorosła zdaje się być odrobinę bardziej ambitna niż kiedyś. Icon_smile
Może się pokuszę o nasłuch wszystkich propozycji dorosłej Eurowizji 2022, bo jak to tak, interesować się muzyką i nie wiedzieć, z czym się mierzy człowiek, gdy czyta o tylu propozycjach Eurowizji? Pamiętam że dwa utwory z konkursu z 2021 polubiłem na Spotify: pana z Gruzji i panią z Francji. Icon_smile


RE: Sara James - Somebody - kajman - 19.12.2021 08:07 PM

inżynierek napisał(a):To nasze jury popełniło wielbłąd.
Ja uważam, że skoro uznało tą propozycję za najlepszą to słusznie, że dało jej pierwsze miejsce.


RE: Sara James - Somebody - Szymek79 - 15.06.2022 09:59 AM

Sara podbija Amerykę?