Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) (/showthread.php?tid=58272)



The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - santosz - 27.09.2021 05:23 PM




RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - EVENo - 27.09.2021 06:04 PM

Glenn Hughes teraz tam śpiewa?! Icon_eek Icon_biggrin


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - Szymek79 - 27.09.2021 06:20 PM

Może coś napisać o tym co się wrzuca a nie same linki do youtube. Takie rzeczy to można robić w swoim dziale.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - EVENo - 27.09.2021 06:31 PM

Szymek79 napisał(a):Może coś napisać o tym co się wrzuca a nie same linki do youtube. Takie rzeczy to można robić w swoim dziale.
Bez urazy Szymek, ale te informacje, które Ty umieszczasz w swoich tematach, oczywiście mówię tu tylko o sobie, ale nie są mi do niczego potrzebne. Częściej cisnę bekę z tych opisów, niż wyciągam z nich jakieś przydatne informacje (które mógłbym odnaleźć w necie w kilka sekund).

A najważniejsze info o tym singlu już tu widnieje - Glenn Hughes teraz tam śpiewa Icon_razz2


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - Szymek79 - 27.09.2021 06:44 PM

EVENo napisał(a):Bez urazy Szymek, ale te informacje, które Ty umieszczasz w swoich tematach, oczywiście mówię tu tylko o sobie, ale nie są mi do niczego potrzebne. Częściej cisnę bekę z tych opisów, niż wyciągam z nich jakieś przydatne informacje (które mógłbym odnaleźć w necie w kilka sekund).
Widzisz a dla mnie jest istotne czy utwór zapowiada jakąś płytę i kiedy się ukaże czy to kolejny singiel. Albo czy to muzyk związany z jaką formacją a teraz ma projekt solo. Najlepiej wszystko wykpić i uważać się z alfę i omegę.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - neo01 - 27.09.2021 07:05 PM

Dobry numer, chociaż rzeczywiście jakiś minimalny opis by się przydał Icon_smile
Dam mocne 7/10.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - santosz - 27.09.2021 07:49 PM

(27.09.2021 06:04 PM)EVENo napisał(a):  Glenn Hughes teraz tam śpiewa?! Icon_eek Icon_biggrin
Reszta członków zespołu związana była w przeszłości m.in. z Black Sabbath, Whitesnake, grała z Ronniem Jamesem Dio, Osbournem itd. Czyli taka współczesna super grupa Icon_smile


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - santosz - 27.09.2021 07:54 PM

(27.09.2021 06:20 PM)Szymek79 napisał(a):  Może coś napisać o tym co się wrzuca a nie same linki do youtube. Takie rzeczy to można robić w swoim dziale.

Skoro dział nazywa się Nowe single (i nie tylko), to można się domyślić czego można się w nim spodziewać. Absolutnie nie uważam, że konieczne jest dodawanie opisu do każdego postu. Biorę Twoją sugestię pod uwagę, ale będę ją realizować tylko wtedy, gdy uznam to za sensowne.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - kajman - 28.09.2021 08:04 AM

Szymek79 napisał(a):Najlepiej wszystko wykpić i uważać się z alfę i omegę.
Akurat nie zauważyłem, że on z czegoś kpi. Pisze o swoich odczuciach. Ty uważasz opisy za potrzebne, oni nie i wszystko jest w porządku. Mi nie przeszkadzają, ale w większości przypadków nie są mi potrzebne.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - EVENo - 01.10.2021 07:48 PM

Istotna wiadomość to taka, że Glenn Hughes zrobił tu taką robotę, że utwór zadebiutował dzisiaj u mnie w Orionie na pierwszym miejscu. To pierwszy taki przypadek w tym roku, w zeszłym udało się to "Ho Ho!" za muzykę i Kazikowi za bycie Kazikiem. Tutaj mi coś wyraźnie siadło, chociaż nie nazywałbym tej piosenki alfą i omegą Icon_wink


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - kajman - 01.10.2021 07:51 PM

Tak mi się skojarzył znaleziony dawno temu w prasie cytat z urzędowego pisma.
On jest alfons i omega naszej instytucji.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - EVENo - 01.10.2021 07:55 PM

kajman napisał(a):znaleziony dawno temu
Dzisiaj chyba nazwalibyśmy to "trollingiem" lub coś w tym rodzaju.
kajman napisał(a):On jest alfons i omega naszej instytucji.
Nie wydaje mi się, aby to zdanie miało jakiś ukryty sens Icon_lol


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - kajman - 01.10.2021 08:27 PM

Nie. Tylko niewiedzę piszącego.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - EVENo - 01.10.2021 08:33 PM

kajman napisał(a):Nie. Tylko niewiedzę piszącego.
W takim razie to urzędowe pismo to chyba nie był akt notarialny Icon_razz2


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - kajman - 01.10.2021 09:09 PM

Z tego co pamiętam to nie.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - Dobromiera - 01.10.2021 09:51 PM

(27.09.2021 06:20 PM)Szymek79 napisał(a):  Może coś napisać o tym co się wrzuca a nie same linki do youtube. Takie rzeczy to można robić w swoim dziale.
W sumie to masz uprawnienia, aby to zrobić za santosza. Icon_wink


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - santosz - 02.10.2021 12:19 AM

(01.10.2021 07:48 PM)EVENo napisał(a):  Istotna wiadomość to taka, że Glenn Hughes zrobił tu taką robotę, że utwór zadebiutował dzisiaj u mnie w Orionie na pierwszym miejscu.
Bo to bardzo udana piosenka jest. U mnie tak na 8/10 a to już bardzo dużo.


RE: The Dead Daisies - Saving Grace (Radio Edit) - kajman - 02.10.2021 08:01 AM

No cóż, mnie kompletnie nie złapała. Wprawdzie już nie pamiętam, ale skoro nie oceniłam to musiała mieć co najwyżej słabe pięć.