Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Silje Nergaard feat. Kurt Elling- A Crying Shame - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Silje Nergaard feat. Kurt Elling- A Crying Shame (/showthread.php?tid=58265)



Silje Nergaard feat. Kurt Elling- A Crying Shame - santosz - 27.09.2021 05:07 PM




RE: Silje Nergaard feat. Kurt Elling- A Crying Shame - inżynierek - 27.09.2021 07:10 PM

Podobno w piątek płyta, więc chyba do następnego czwartku sprawdzę i ten utwór. Na razie nie chcę se psuć radości oczekiwania na płytę. Icon_biggrin


RE: Silje Nergaard feat. Kurt Elling- A Crying Shame - kajman - 28.09.2021 07:44 AM

Elling to zasłużony wykonawca mojej listy, ale tutaj nie błysnął (a właściwie utwór, który wykonuje, nie błyszczy).


RE: Silje Nergaard feat. Kurt Elling- A Crying Shame - inżynierek - 04.10.2021 10:11 PM

Skoro mamy płytę, to ja może pokuszę się o zwięzłą recenzję. Płyty słucha się bardzo przyjemnie i nawet o dziwo mam czterech kandydatów na moją listę (swoją drogą bardzo polecam płytę kajmanowi Icon_wink). Widzę że cała płyta jest na YouTube.
Ale niestety ten singiel nie jest wśród kandydatów, ale na takie mocne 8 w moim odczuciu.