Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. (/showthread.php?tid=58186)

Strony: 1 2


dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - thestranglers - 22.09.2021 05:01 AM

Jeden z najbardziej sugestywnych duetów, więc grzech nie podzielić wykonu... Icon_twisted

The Beautiful South - A Little Time



RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 22.09.2021 08:45 AM

Akcent - Oczy zielone


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - neo01 - 22.09.2021 09:43 AM

Z falsetami mogłoby być ciężko:

The Darkness - I Believe In A Thing Called Love


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - kajman - 22.09.2021 03:47 PM

Miszon napisał(a):Akcent - Oczy zielone
Ostatnio słyszałem pierwszy raz w życiu w amatorskim wykonaniu.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 22.09.2021 04:56 PM

A istnieją inne niż amatorskie?


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - kajman - 22.09.2021 05:02 PM

Nigdy nie słyszałem piosenki w oryginale (i chyba w ogóle niczego w wykonaniu tego Zenka) więc nie mam pojęcia.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 22.09.2021 06:29 PM

Ja niestety słyszałem.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - AKT! - 23.09.2021 10:48 AM

typie, mieszkasz w polsce, kraju, gdzie disco polo ma status niemal religijny; to nie jest serio żadna trauma, że słyszałeś piosenkę zenka martyniuka; ok. nie są to szczyty artyzmu, ale nie rozumiem, co ci daje to publiczne umartwianie się w tym wątku; gdyby jeszcze ten elityzm był poparty miłością do, nie wiem, grupy wandelweiser albo oper wagnera, to bym pomyślał, ok, ten typ tak ma, ale queen i linkin park? są radia, które na jednych plejlistach łączą ich nagrania z disco polo; zalecam mniejszą napinkę, bo przykro-śmieszno-dziwna ta poza dość


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 23.09.2021 11:07 AM

Ale można nie znosić tego konkretnego numeru? Bo nie wiem - ksiądz obłoży ekskomuniką, skoro to religia? (w zasadzie nic by mi to nie przeszkadzało, to pusty gest).

To samo mógłbym napisać o niektórych wykonawcach nie disco polo (np. Iron Maiden, pierwsze z brzegu co mi się nasuwa jako niesłuchalne w 90% twórczości) - że wolałbym nie słyszeć, disco polo nie wyróżnia się tu szzególnie. Ale ten numer jest okropny, nawet w ramach dp są takie wielokrotnie lepsze.
A na pewno wolałbym słyszeć kilkanaście razy rocznie mniej. Raz w roku by wystarczyło, czyli tak często jak słucham klasyków trójkowego Topu.
AKT! napisał(a):typie
Wypraszam sobie Icon_mad .


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - AKT! - 23.09.2021 11:51 AM

a to przepraszam, dokonałem nadinterpretacji Icon_razz2 spoko, masz prawo go nie lubić, pewnie
mój stosunek jest raczej neutralny tzn. sam sobie tego nie włączę, chociaż, jak gdzieś usłyszę, to zdarza mi się podśpiewywać xddd

z rzeczy, których nie zaśpiewałbym na karaoke, na pewno odpadłbym przy większości rapowych numerów, ale też wielu soulowych np. od d'angelo:




RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 23.09.2021 11:57 AM

Z rzeczy innej kategorii, na pewno nie odważyłbym się tego:

Czesław Niemen - w zasadzie dowolny numer Icon_wink2
powiedzmy że:
Sen o Warszawie



RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - AKT! - 23.09.2021 12:50 PM

ooo właśnie "nie dla mnie taka dziewczyna" niemena jest niemożliwe do zaśpiewania!


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - neo01 - 23.09.2021 01:08 PM

Miszon napisał(a):na pewno nie odważyłbym się tego:
Czesław Niemen - Sen o Warszawie
A kibice bardzo ochoczo się odważają Icon_razz2
Z Niemena raczej nie miałbym problemów z "Pod papugami", poza tym z tych popularniejszych, choć pewnie nie tylko, mogłoby być ciężko.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Yacy - 23.09.2021 01:30 PM

wszystkie, które do tej pory poznałem Icon_mrgreenIcon_mrgreenIcon_mrgreen

po prostu jestem świadomy swoich możliwości Icon_wink2
były próby dawno temu "pod wpływem", ale wtedy... nie byłem sobą Icon_razz więc to się nie liczy.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 23.09.2021 01:37 PM

(23.09.2021 01:08 PM)neo01 napisał(a):  
Miszon napisał(a):na pewno nie odważyłbym się tego:
Czesław Niemen - Sen o Warszawie
A kibice bardzo ochoczo się odważają Icon_razz2
ciężko to nazwać śpiewem Icon_frown


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - michal_paszcza - 23.09.2021 02:13 PM



Potrzebowałbym pomocy Miszona, Yacy, neo01, AKT!-a, kajmana i thestranglersa Icon_smile


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - kajman - 23.09.2021 03:48 PM

michal_paszcza napisał(a):Potrzebowałbym pomocy Miszona, Yacy, neo01, AKT!-a, kajmana i thestranglersa
Chyba nie wiesz co piszesz. Jakbym spróbował to zaśpiewać to lepiej nie myśleć co by się stało.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 23.09.2021 04:08 PM

Hildegarda wstałaby z martwych?


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - kajman - 23.09.2021 04:23 PM

To ona nie żyje? Ale ja jeszcze nie zaśpiewałem.


RE: dzień 598 - Piosenka, której nie zaśpiewałbyś solo na karaoke. - Miszon - 23.09.2021 04:46 PM

Wątpię, aby od czasów średniowiecza dożyła do dzisiaj Icon_razz .