Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Bartosz Sosnowski nie żyje - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Muzyczne pożegnania (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Wątek: Bartosz Sosnowski nie żyje (/showthread.php?tid=58032)



Bartosz Sosnowski nie żyje - neo01 - 09.09.2021 01:26 PM

Właśnie się dowiedziałem, podali w 357.... Icon_cry
Doczytałem tylko, że stało się to nagle...
Masakra Icon_cry Icon_cry Icon_cry


RE: Bartosz Sosnowski nie żyje - dejmieeen - 09.09.2021 02:09 PM

Bardziej go kojarzyłem, niż znałem, nie wiem, czy cokolwiek od Niego sprawdziłem w sumie, ale jestem zaskoczony i w lekkim szoku. To był młody gość, na pewno nie w wieku, w jakim się powinno odchodzić...


RE: Bartosz Sosnowski nie żyje - jogosz - 09.09.2021 02:17 PM

Smutna wiadomość, ale postać dla mnie, i pewnie nie tylko, kompletnie anonimowa. Można by o nim wspomnieć w kilku słowach.


RE: Bartosz Sosnowski nie żyje - Sundrajta - 09.09.2021 02:23 PM

Dla mnie to też szok i w odróżnieniu od przedmówców, znałem kilka jego piosenek z LP Trójki jeszcze, chociaż tak z marszu ich sobie nie przypomnę. Szkoda, że taki młody człowiek musiał(?) odejść z tego świata!


RE: Bartosz Sosnowski nie żyje - neo01 - 09.09.2021 02:34 PM

Bluesman, gitarzysta i wokalista. Miał charakterystyczny chropowaty głos.
Mimo że miał 38 lat, tak naprawdę dopiero niedawno debiutował. Zdążył wydać zaledwie dwa longplaye, z których ostatni "Tylko się nie denerwuj" zyskał niemały sukces, szczególnie w środowisku radiowej Trójki.
Nagrodzony wyróżnieniami na Mateuszach Trójki, "Szczotą" na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival czy 2. miejscem w kategorii Odkrycie Roku magazynu Twój Blues.
Ten kawałek jest jednym z moich jego ulubionych:



RE: Bartosz Sosnowski nie żyje - Konrad - 09.09.2021 02:36 PM

Bardzo smutna wiadomość. Jeden z lepszych głosów na polskiej scenie muzycznej obecnych czasów