Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zagadka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Zagadka (/showthread.php?tid=57706)



Zagadka - Orion90 - 13.08.2021 03:34 AM

... w których znajdę utwory z OpenFM - Dance z 2011-2013 roku, takie jak: Andrew Spencer feat. Pit Bailay - I'm Always Here (Baywatch Theme) (Ti-Mo Remix), Cascada - Night Nurse (D-Base 2011 Bootleg Mix), Kandyman - Price Tag (Flashtune Remix), DJ Gollum feat. DJ Cap - Don't Look Back (DJ THT vs. Ced Tecknoboy Remix) czy Modana & Carlprit - Hot Spot (Ti-Mo Remix).

Jest to gatunek Handsup. Będę wdzięczny za wskazówkę. Najlepiej, żeby była tam większość, co do której mam listę Icon_smile


RE: Zagadka - jogosz - 13.08.2021 07:10 AM

Proponuję odwołać się do listy Kacpra - Hot Booom Boom Ziup Ziup Eska Hity z Pity i Niezłe Bity a do tego Trylobity Power 3000 XXX Dance-Club Eargasm Total Handsup Baby Handsup Ultimate and The One and Only the Lonely Top Wszechczasów

Tam jest większość, która masz na liście i jeszcze więcej.


RE: Zagadka - kajman - 13.08.2021 07:49 AM

Chyba nie jest w porządku, żeby na przywitanie kpić sobie z nowego użytkownika.


RE: Zagadka - Dyfeomorfizm - 13.08.2021 09:04 AM

dlaczego?


RE: Zagadka - EVENo - 13.08.2021 09:57 AM

To znaczy ja nawet nie rozumiem pytania. W których co? I o co chodzi w ostatnim zdaniu też nie kumam.


RE: Zagadka - dejmieeen - 13.08.2021 10:02 AM

(13.08.2021 09:57 AM)EVENo napisał(a):  To znaczy ja nawet nie rozumiem pytania. W których co? I o co chodzi w ostatnim zdaniu też nie kumam.

Też się długo zastanawiałem, ale pod nazwą tematu jest dopisek, dzięki któremu otrzymujemy prośbę:

"Wskaż ciekawy zestaw składanek na Discogs, w których znajdę utwory z OpenFM - Dance z 2011-2013 roku, takie jak: Andrew Spencer feat. Pit Bailay - I'm Always Here (Baywatch Theme) (Ti-Mo Remix), Cascada - Night Nurse (D-Base 2011 Bootleg Mix), Kandyman - Price Tag (Flashtune Remix), DJ Gollum feat. DJ Cap - Don't Look Back (DJ THT vs. Ced Tecknoboy Remix) czy Modana & Carlprit - Hot Spot (Ti-Mo Remix)."

I z tym ostatnim zdaniem chodzi o to, by wskazać składankę, gdzie występuje większość wymienionych wyżej piosenek. Przynajmniej ja to tak rozumiem.


RE: Zagadka - neo01 - 13.08.2021 10:09 AM

To chyba bardziej prośba niż zagadka.
A tak poza tym to witamy na forum.


RE: Zagadka - Orion90 - 13.08.2021 10:22 AM

A no witam państwa. Tylu odpowiedzi się nie spodziewałem. Forum jednak jakoś żyje Icon_smile

Tak, to była prośba z przynajmniej dla mnie ciekawym tytułem.

Hehe dobre jogosz Icon_smile


RE: Zagadka - jogosz - 13.08.2021 10:42 AM

Moją intencją nie było kpienie z użytkownika, a raczej sposobu zakomunikowania przez niego pewnych rzeczy i delikatnej absurdalności jego wiadomości, bo de facto nie wiadomo, o co w niej chodzi (czy to właśnie prośba czy... zagadka, a jak zagadka, to jak zdefiniowane jest kryterium "ciekawości").


RE: Zagadka - EVENo - 13.08.2021 10:49 AM

dejmieeen napisał(a):Też się długo zastanawiałem, ale pod nazwą tematu jest dopisek, dzięki któremu otrzymujemy prośbę:
O, faktycznie. Zaskakujące jak bardzo to rozjaśnia sprawę Icon_lol


RE: Zagadka - kajman - 13.08.2021 10:50 AM

Po prostu wiele osób nie zwraca uwagi na dopiski.