Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" (/showthread.php?tid=57659)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - EVENo - 14.08.2021 02:51 AM

(14.08.2021 02:40 AM)Dyfeomorfizm napisał(a):  [Obrazek: zrzut-ekranu-2021-08-14-o-02-3.png]

swoją drogą nie da się odmówić kacprowi ogromnej bystrości

XDDDD

Ja pierdzielę, 15 lat w Internecie i takie rzeczy wciąż przerastają mój umysł.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - EVENo - 14.08.2021 02:58 AM

Dyfeomorfizm napisał(a):komentarz oriona w tym wątku, infantylnością i sztubactwem do złudzenia przywodzący na myśl kacpra
Tak, ten tutaj załączył czerwoną lampkę niejednemu, który tutaj zajrzał.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dobromiera - 14.08.2021 03:04 AM

Przyznaję się,



VILKI to moje multykonto.


A reszta to pewnie Kacper.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - EVENo - 14.08.2021 03:11 AM

Artur.O napisał(a):Przyznaję się,

VILKI to moje multykonto.
Ej dobra, nie mam na tyle siły żeby to sprawdzać i analizować. Trolujesz czy mówisz prawdę? Jeśli to drugie to OMG SHAME ON YOU.

A jeśli to pierwsze to w sumie też OMG SHAME ON YOU, bo to nawet nie jest śmieszne.

Edit: Dobra, jednak zrobiłem research, bo znajomość tego ID nie dawała mi spokoju. VILKI to wieloletni forumowicz LP3, stąd go skojarzyłem. Tym gorzej dla Ciebie Artur.O, bo niezależnie czy trolujesz, czy się pod niego podszywasz, to bardzo nieładnie z Twojej strony.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - kajman - 14.08.2021 07:13 AM

Co do VILKI to potwierdzam, antek jest aktywny na forum LP3 jeszcze dłużej, bo od prawie 13 lat, rafałowski ma gust muzyczny kompletnie inny, a pozostałych dwóch w ogóle nie kojarzę. Oni w ogóle mają jakieś posty?


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dyfeomorfizm - 14.08.2021 08:37 AM

(14.08.2021 03:04 AM)Artur.O napisał(a):  Przyznaję się,

VILKI to moje multykonto.
na to się nie nabiorę - gdyby tak znienawidzona przez administrację osoba jak ty próbowała założyć multikonto, to od razu byś dostał permbana


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - kajman - 14.08.2021 09:00 AM

Nie sądzę, żeby ktoś z administracji kogokolwiek na tym forum nienawidził.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - ku3a - 15.08.2021 08:55 PM

Zgadza się. Proszę mi nic takiego nie imputować.

Jeśli zaś chodzi o temat wątku, to przypominam, że tydzień temu poprosiłem o zgłaszanie się osób, którym przydawały się playlisty kacpra130700:
http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=15226&pid=422087#pid422087
Przez tydzień nie zgłosił się NIKT.

Jak sami zauważyliście, Kacpra od tygodnia nie było na forum. Wczoraj napisałem do niego pw z wynikami "ankiety" i propozycją na przyszłość. Jeśli nie odczyta, jeśli nie pojawi się na forum, no to temat zbyt dużej częstotliwości postowania playlist przestanie istnieć. Mimo braku odpowiedzi od niego, piszę o tym tutaj, żeby wszyscy wiedzieli jaki jest stan rzeczy. Tym bardziej, że odpowiedź może nigdy nie przyjść.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - soberTOMek - 15.08.2021 09:21 PM

Ja mogę poręczyć za autentycznością rafalowskiego i w sumie za hedge również. Tego drugiego powinieneś Artur kojarzyć z MG


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dyfeomorfizm - 15.08.2021 09:27 PM

zabawne jest to, że dzięki odejściu tego użytkownika forum przynajmniej na jakiś czas ożyło i pojawiło się co najmniej kilka ciekawych dyskusji


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - neo01 - 15.08.2021 09:40 PM

Cóż, nie ma tego złego... Icon_smile
Jednak, jak widać, sprawca całego zamieszania wcale nie zniknął, bo już pojawiły się dwa nowe wątki...


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dobromiera - 15.08.2021 09:44 PM

(15.08.2021 09:21 PM)soberTOMek napisał(a):  i w sumie za hedge również. Tego drugiego powinieneś Artur kojarzyć z MG
To prawda, był ktoś taki kiedyś. ^^


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Rincewind - 15.08.2021 10:03 PM

neo01 napisał(a):Jednak, jak widać, sprawca całego zamieszania wcale nie zniknął, bo już pojawiły się dwa nowe wątki...
Ale to jakiś inny kacper (chyba). Ten jest z krótszym numerem.


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - neo01 - 15.08.2021 10:24 PM

A nie zwróciłem na to uwagi, ale czy ktoś ma wątpliwości, że to ten Kacper?


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - tomas585 - 15.08.2021 10:36 PM

Jestem pewny na 100% że kacper130700 i kacper3100 to są dwie różne osoby


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Tomekk - 15.08.2021 10:43 PM

a skąd ta pewność? znasz obu?


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - tomas585 - 15.08.2021 10:44 PM

wystarczy porównać ich listy z 2019

http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=44925

http://www.musictop.pl/showthread.php?tid=7749


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dyfeomorfizm - 15.08.2021 11:01 PM

przypomnijmy sobie zatem niewyjaśnioną aferę sprzed roku

(22.10.2020 08:50 PM)ku3a napisał(a):  to teraz od administracji prośba.
o wyjaśnienie czemu już 3 użytkowników pisało posty z adresu IP, z którego belgijczyk teraz wysłał prośbę o rejestrację.

wiemy, że jednym z fake kont był niejaki "Zmyszak" który po reprymendzie admina więcej na forum nie zajrzał

Zmyszak był wyjątkowo bezczelny, bowiem stworzył sobie nawet sztuczną tożsamość:
(14.10.2020 01:13 PM)Zmyszak napisał(a):  Bardzo dziękuję za udostępnienie mi forum i za pomoc, również dla Kacpra, że o mnie pamiętał.

Trafiłem tutaj przypadkiem przy pomocy wysłużonego wujka google. Jakiś czas temu odkryłem wasze topy wykonawców i chociaż listy przebojów tylko śledzę (głównie amerykańskie rockowe), to chętnie udzielę się w wolnym czasie, kiedy coś ciekawego będzie grane Icon_smile

był też "Belgijczyk", którego konta finalnie nie aktywowano

z wypowiedzi kuby jasno wynika, że istnieje jeszcze dwóch użytkowników, którzy logowali się z tego samego IP; nie znamy ich tożsamości, z wyraźnym zastrzeżeniem, że żadnym z nich nie jestem ja
(22.10.2020 10:54 PM)ku3a napisał(a):  
Dyfeomorfizm napisał(a):(...)
żeby nie było wątpliwości - nie chodzi o Twoje IP Icon_smile2.

z tego co mi wiadomo, nigdzie nie napisano, że jednym z winowajców nie jest toksyczny kacper; z sobie tylko znanego powodu administrator nie uznał za stosowne ujawnienia dwóch pozostałych kont; moja teza brzmi, że co najmniej jedno z nich pozostaje mniej lub bardziej aktywne


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Adam1992 - 16.08.2021 04:19 PM

Radio Netka jest wspólnym mianownikiem XD


RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Adam1992 - 29.08.2021 05:36 PM

Kacper ostatni raz logował się 9 sierpnia, a dzisiaj mamy 29. Czyli zniknął z forum pewnie definitywnie.