Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+---- Dział: Złote Tukany (/forumdisplay.php?fid=223)
+---- Wątek: Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe (/showthread.php?tid=57423)



Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - AKT! - 22.07.2021 02:50 PM

[Obrazek: tukany2020.png]

ZŁOTE TUKANY 2020: X PLEBISCYT FILMOWY

W tym etapie wybieramy filmy i seriale z list rezerwowych, które dołączą do głównej rozgrywki.

Mamy po 2 wakaty na liście filmowej i na liście serialowej. A oto tytuły, które walczą o te pozycje:


[Obrazek: tukan.png]

FILMY ZAGRANICZNE REZERWA

1. "Jojo Rabbit"
2. "Cóż za piękny dzień"
3. "Najgorsze wiersze świata"
4. "Może pora z tym skończyć"
5. "Nędznicy"
6. "Greenland"
7. "Ofiara dla burzy"
8. "Były lokator"

[Obrazek: tukan.png]

SERIALE REZERWA

1. "Szadź", sezon 1
2. "The Crown", sezon 4
3. "Co robimy w ukryciu", sezon 2
4. "Kraina Lovecrafta", sezon 1
5. "Gambit królowej", sezon 1
6. "Sex Education", sezon 2

[Obrazek: tukan.png]

Zakończenie etapu: północ ze niedzieli na poniedziałek 15/16 sierpnia.

Formularz do głosowania
Głosujemy w każdej z kategorii na maks. 2 pozycje. Oddane głosy są równorzędne.



RE: Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - AKT! - 02.08.2021 06:52 PM

Dodałem formularz do głosowania.


RE: Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - Monika - 08.08.2021 04:24 PM

Jestem już prawie na finiszu, więc chyba się wyrobię Icon_smile Generalnie zabawa pozwoliła mi nadrobić spore zaległości filmowe. Od dawna nie widziałam tyle filmów w tak krótkim czasie Icon_smile


RE: Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - mateusz91 - 16.08.2021 12:10 PM

Ja też nadrobiłem wszystkie filmy rezerwowe, a normalnie większości z nich bym nie obejrzał.
Bardzo dobry motywator ten plebiscyt.
Polecam.


RE: Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - AKT! - 17.08.2021 01:59 PM

Można głosować do jutra do 18:00. Później przejdziemy do kolejnego etapu Icon_smile Przepraszam za opóźnienie!


RE: Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe - AKT! - 19.08.2021 11:55 AM

[Obrazek: tukany2020.png]

Do kolejnego etapu przechodzą:

FILMY:
"Jojo Rabbit"
"Greenland"

SERIALE:
"The Crown"
"Gambit Królowej"

Wątek z kolejnym etapem pojawi się przed końcem tygodnia, ale oczywiście oglądajcie już pozostałe filmy!