Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Camp Kubrick - Borderline - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Camp Kubrick - Borderline (/showthread.php?tid=56887)



Camp Kubrick - Borderline - kacper130700 - 06.06.2021 10:15 PM

"Borderline" to najnowszy singiel inspirującego się latami 80. holenderskiego projektu muzycznego Camp Kubrick, który tworzą DJ i producent muzyczny Don Diablo oraz piosenkarz Denzel Chain.



Jestem ciekawy opinii @kajmana, gdyż zauważyłem, że zagłosował na ten kawałek w Mycharts Top 30, co mnie zaskoczyło Icon_smile Poprzednie kawałki tego duetu chyba nie przypadły mu do gustu.


RE: Camp Kubrick - Borderline - kajman - 06.06.2021 10:23 PM

Nie przypadły. Co więcej to w moim odczuciu najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek na tym forum zaproponowałeś (chyba że o czymś zapomniałem). Daję siedem.


RE: Camp Kubrick - Borderline - kacper130700 - 06.06.2021 11:00 PM

(06.06.2021 10:23 PM)kajman napisał(a):  Co więcej to w moim odczuciu najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek na tym forum zaproponowałeś (chyba że o czymś zapomniałem).
Miałeś na myśli o moje propozycje tylko do listy Mycharts Top 30? W zeszłym roku zaproponowałem LP - The One That You Love, głosowałeś na ten numer, miałeś przez chwilę na swojej liście i z tego co widzę to na innym forum oceniłeś ten numer na 7, tak jak tutaj ten najnowszy numer duetu Camp Kubrick, także nie wiem co wolisz. Jak "Borderline" to by się wszystko zgadzało. Jeżeli chodziło Tobie o moje propozycje z obydwóch forumowych list to w Mycharts Classic Top 20 zaproponowałem w tym roku Evanescence feat. Paul McCoy - Bring Me To Life i chyba bardziej wolisz niż "Borderline" i "The One That You Love".


RE: Camp Kubrick - Borderline - kajman - 07.06.2021 06:32 AM

Akurat tego nie pamiętałem - pewnie dlatego, że te utwory znałem już wcześniej. A piszę także o zgłaszanych singlach.