Największe forum list przebojów Mycharts.pl
LPGP notowanie 655 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: LPGP - Lista Przebojów Obywatela G.T.P. (/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Wątek: LPGP notowanie 655 (/showthread.php?tid=5646)



LPGP notowanie 655 - kolej_grzesiek - 09.08.2009 06:42 PM

[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 655 DATA 09-08-2009

[glow=blue] L / L /12 HEARTBREAK (MAKE ME A DANCER) - Sophie Ellis Bextor feat. Freemasons[/glow]

01/01/10 EVACUATE THE DANCEFLOOR - Cascada
02/03/04 GIVE - Shaun Baker
03/04/03 JAI HO - The Pussycat Dolls feat. A.R. Rahman
04/02/05 BILLIE JEAN - Michael Jackson
05/08/06 CICHO - Ewa Farna


06/05/08 WHEN LOVE TAKES OVER - David Guetta feat. Kelly Rowland
07/NE/01 ON AND ON - Agnes
08/NE/01 AYO TECHNOLOGY - Katherine
09/09/02 SHAKE IT - Metro Station
10/10/02 I KNOW YOU WANT ME (CALLE OCHO) - Pitbull


11/06/09 FIRE BURNING ON THE DANCEFLOOR - Sean Kingston
12/12/02 LUBIĘ MÓWIĆ Z TOBĄ - Akurat
13/NE/01 PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy
14/07/11 WHAT ABOUT US - ATB
15/14/07 CAMINARE - Soraya Arnelas & Kate Ryan


W tym tygodniu co prawda w czołówce wielkiego zamieszania nie ma, ale tuż za plecami się dzieje i to sporo. Kolejny krok w górę co prawda tylko o jedną pozycję zanotował Shaun Baker, awansowały także Pussycat Dolls, co potwierdza wysokie aspiracje tych kawałków. Spada za to o dwie pozycje Michael Jackson, ale myślę że jeszcze nie jest to rozstanie tego kawałka z czołówką. Największa sensacja na piątym miejscu, na którym to znalazła się Ewa Farna, zwyciężczyni polskiego dnia Sopot Hit Festiwalu. Dawno nie było w czołówce listy kawałka rockowego i zobaczymy czy zagości w niej na dłużej. Zresztą to nie jedyna zwyciężczyni tego festiwalu w tym notowaniu. Jedną z nowości tego tygodnia jest bowiem laureatka dnia zagranicznego - Katherine ze zwycięskim kawałkiem AYO TECHNOLOGY. 9 i 10 lokatę utrzymały dwie ubiegłotygodniowe nowości Pitbull i Metro Station, podobnie jak na dwunastym utrzymała się formacja Akurat. Z pierwszej dziesiątki wypadli ATB i dość niespodziewanie Sean Kingston.
W tym tygodniu tak jak tydzień temu trzy nowości. O Katherine już pisałem, pora zatem na dwie pozostałe. Tuż za nią znajduje się moja cicha faworytka tego festiwalu - Agnes z utworem ON AND ON. I gdyby to właśnie ten kawałek zaśpiewała w Sopocie to na pewno znalazłaby się w pierwszej trójce. Utwór który zaśpiewała w Sopocie, czyli RELEASE ME też zadebiutuje na liście w jednym z następnych notowań. I wreszcie trzecia nowość. Utwór ten miał debiutować w zeszłym tygodniu, ale uznałem że warto poczekać jeszcze ten jeden tydzień. Jest to formacja Strachy Na Lachy i PIŁA TANGO, kawałek też grywany w lokalu gdzie często przebywałem w czasie urlopu w Mielnie. Do zobaczenia za tydzień... ponownie z Mielna, skąd ostatnie w tych wakacjach notowanie wyjazdowe.


- Konrad - 09.08.2009 09:17 PM

Mamy ten sam utwór na miejscu 3-cim


- Tkk_Bolly - 14.08.2009 09:28 PM

Występ Katerine na SHF był marny i nie zasłużyła na wygraną. Piosenka była puszczona z playbacku jak zresztą większosc tego wieczoru Icon_neutral2 A w roku poprzednim playback był zabroniony z tego co pamiętam.

Bardzo dobry lider, ale czy aż tak hitowy aby byc tyle razy na szczycie. Niemniej najlepsza piosenka z Twojego zestawienia, a i u mnie gości