Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. (/showthread.php?tid=56293)



dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. - thestranglers - 11.04.2021 01:30 AM

The Cardigans - Lovefool


(3 razy na #1)


RE: dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. - kajman - 11.04.2021 07:44 AM

Jeżeli była hitem na mojej liście to na pewno tego nie żałuję.


RE: dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. - thestranglers - 11.04.2021 07:49 AM

Nie zmienia Ci się nigdy nastawienie? To naprawdę zastanawiające. Po sobie widzę, że cały ten melodyjny rock z końca lat 90 z MSP na czele nie robi dziś na mnie większego wrażenia... Ba, często rzeczy sprzed raptem paru laty wydają się już po tak krótkim czasie miałkie.


RE: dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. - kajman - 11.04.2021 09:01 AM

thestranglers napisał(a):Nie zmienia Ci się nigdy nastawienie?
Zmienia się. Np utwory, które były kilka razy na szczycie mojej listy nie załapały mi się do PTWC. Ale to nie oznacza, że już nie uważam ich za znakomite. To nie są wielkie zmiany, a przynajmniej nie na przestrzeni kilkunastu lat. Po 40kilku mogę stwierdzić, że o ile wtedy ABBA mnie nie odrzucała, a Boney M tak to teraz jest odwrotnie. A ewentualne większe zmiany pojawiają się nie u tych największych hitów, ale wśród tych, do których miałem stosunek bliski obojętności (teraz potrafią mi się bardzo spodobać albo wprost przeciwnie).


RE: dzień 580 - Piosenka, która była hitem na Twojej liście, czego obecnie żałujesz. - AKT! - 11.04.2021 09:56 PM

thestranglers napisał(a):The Cardigans - Lovefool
bardzo spoczko numer, czasem sobie go zanucę