Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 572 - Piosenka - hit na Twojej liście, czym obecnie jesteś zaskoczony /-a. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 572 - Piosenka - hit na Twojej liście, czym obecnie jesteś zaskoczony /-a. (/showthread.php?tid=56207)



dzień 572 - Piosenka - hit na Twojej liście, czym obecnie jesteś zaskoczony /-a. - thestranglers - 03.04.2021 07:46 AM

Jakiś czas temu pozytywnie się zaskoczyłem sprawdzając wyniki tego nagrania przy okazji topu podmiotu:

Blackfield - Waving


(trzy razy na #1)


RE: dzień 572 - Piosenka - hit na Twojej liście, czym obecnie jesteś zaskoczony /-a. - EVENo - 03.04.2021 09:06 AM

Fisz Emede jako Tworzywo Sztuczne - PYŁ (feat. Justyna Święs)
Dokładnie tak to miałem podpisane z jakiegoś powodu Icon_eek To było pierwsze notowanie Oriona po reaktywacji, 4 lutego 2015 roku.




RE: dzień 572 - Piosenka - hit na Twojej liście, czym obecnie jesteś zaskoczony /-a. - kajman - 03.04.2021 09:59 AM

Robiąc swój top pomyślałem, że to taki świetny kawałek, a tak słabo poradził sobie na mojej liście. Zajrzałem do statystyk, a tutaj cztery razy na pierwszym. Zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie (czy jak się swego czasu mawiało miło się rozczarowałem).
032 - Bez haje



RE: dzień 572 - Piosenka - hit na Twojej liście, czym obecnie jesteś zaskoczony /-a. - Dobromiera - 03.04.2021 01:57 PM

(03.04.2021 09:06 AM)EVENo napisał(a):  Fisz Emede jako Tworzywo Sztuczne - PYŁ (feat. Justyna Święs)
Dokładnie tak to miałem podpisane z jakiegoś powodu Icon_eek
Może dlatego, że pod takim szyldem się ukazywały (czy tam były promowane) dawniejsze płyty Fisza z Emade? Icon_wink