Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz (/showthread.php?tid=56009)



dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - thestranglers - 15.03.2021 07:14 AM

Depeche Mode - Just Can't Get Enough



RE: dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - kajman - 15.03.2021 06:35 PM

Mam problemy z określeniami gatunków, ale to chyba będzie dobry przykład, bo w dorobku tego pana odbieram ją jako nieporozumienie.
Marek Grechuta - Nie dokazuj



RE: dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - Dyfeomorfizm - 15.03.2021 08:09 PM

The Beatles "I Am The Walrus"

w moim odczuciu najgorsza piosenka fab four - ani tego zaśpiewać, ani zachwycać się jakimś eksperymentalnym podejściem, a jedyna interesująca rzecz związana z tą piosenką to zagadka z "egg manem" i kolesiem z animalsów


RE: dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - kajman - 15.03.2021 08:36 PM

Tutaj różnimy się diametralnie. Ten utwór mnie wkręca i zachwyca i od zawsze jest w ścisłej czołówce ich utworów.
Wprawdzie niczego zaśpiewać nie potrafię, ale fakt, że utwór potrafię w głowie zanucić jest dla mnie raczej wadą niż zaletą.


RE: dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - Dyfeomorfizm - 15.03.2021 10:11 PM

wiem właśnie że ten kawałek wiele osób zachwyca, ale nigdy nie potrafiłem się w niego wkręcić, co w przypadku beatlesów należy do ewenementów


RE: dzień 553 - Piosenka, której nie lubisz, nagrana w gatunku, który lubisz - kajman - 16.03.2021 12:31 AM

Mnie bardzo dużo wczesnych w ogóle nie rusza.