Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz (/showthread.php?tid=55980)



dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz - thestranglers - 14.03.2021 07:14 AM

Piosenka aktorska?

Krystyna Janda - Na zakręcie


kajmanie, czekam z niecierpliwością na synth, albo inne disco Icon_wink


RE: dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz - kajman - 14.03.2021 08:49 AM

Niestety moje pierwsze skojarzenie to rap (ale może potem coś jeszcze dołożę).
Puff Daddy & Jimmy Page - Come With Me



RE: dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz - neo01 - 14.03.2021 10:48 AM

Takie kuntry przełknę, a nawet lubię Icon_smile

Mumford & Sons - I Will Wait


RE: dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz - EVENo - 14.03.2021 11:41 AM

Idealnym rozwiązaniem byłoby znaleźć coś z dubu, ale właśnie dlatego nie lubię dubu, bo za każdym razem brzmi tak samo. Chyba prędzej znalazł bym coś godnego w dubstepie.

Problem mam też z nu metalem i metalcorem, bo o ile same gatunki kojarzą mi się jednoznacznie źle, tak na sto beznadziejnych kapel przypada jedna dobra, więc nie byłby to wybór piosenki, a konkretnego wykonawcy.

Pozostaje mi więc albo trollować disco polo, albo to:

Alan Walker - FADED



RE: dzień 552 - Piosenka, którą lubisz, nagrana w gatunku, którego nie lubisz - Dyfeomorfizm - 15.03.2021 08:15 PM

The Moody Blues "Nights In White Satin"

gatunek o nazwie "ckliwy rock pozostawiony w spadku przez naszego tomeczka kochanego" sam w sobie nie jest zły, ale kult wokół niego narosły sprawia, że słucham go tylko przemierzając koleją trasę Saint Louis - Cleveland; na szczęście noce w białych atłasach są chlubnym wyjątkiem i prześliczną piosenką z jeszcze śliczniejszym fletem