Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Colapesce & Dimartino - Musica leggerissima - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Colapesce & Dimartino - Musica leggerissima (/showthread.php?tid=55777)



Colapesce & Dimartino - Musica leggerissima - Szymek79 - 07.03.2021 12:37 PM

Singlem "Musica leggerissima" Lorenzo Urciullo (Colapesce) i Antonio Di Martino (Dimartino) promują swój wspólny album pt. "I Mortali", który trafił do sprzedaży 3 marca.




RE: Colapesce & Dimartino - Musica leggerissima - Brite - 15.04.2021 10:11 PM

od dłuższego czasu jestem fanem tego nagrania i wydawało mi się, że nie znajdę tu jakiejkolwiek adnotacji na jego temat - a jednak Icon_razz2

olbrzymi przebój we Włoszech. porywa do tańca, gdy już się zanuci ten jeden raz, to nie chce puścić na długo Icon_wink
pierwsze skojarzenia z "We are the people" od Empire of the sun; chodzi mi przede wszystkim o sam początek.
niektóre fragmenty wywołują u mnie dziwne uczucie nostalgii - jakbym tęsknił za słonecznymi plażami i wieczornymi potańcówkami w Riccione, chociaż nigdy mnie tam nie było Icon_lol

polecam przesłuchać, kilku osobom powinno się spodobać! [chyba]


RE: Colapesce & Dimartino - Musica leggerissima - kajman - 16.04.2021 03:50 PM

Brite napisał(a):pierwsze skojarzenia z "We are the people" od Empire of the sun
Ale skoro nie dałem zera to mi się z tamtym superkoszmarem nie skojarzył.
Brite napisał(a):jakbym tęsknił za słonecznymi plażami i wieczornymi potańcówkami w Riccione
Mi to nie grozi, bo potańcówek zdecydowanie nie lubię, a słoneczne plaże to już w ogóle jakiś horror.