Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Brodka - Game Change - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Brodka - Game Change (/showthread.php?tid=55653)



Brodka - Game Change - Szymek79 - 03.03.2021 04:05 PM

Singlem "Game Change" Monika Brodka zapowiada swój piąty studyjny album pt. "BRUT".

[Obrazek: 81xVhD2TdoL._SS280_.jpg]




RE: Brodka - Game Change - EVENo - 03.03.2021 05:53 PM

Takie całkiem no. Nie odrzuca, to na pewno, chociaż też nie zachwyca. Niemniej jednak daję zielone światło na moją listę, bo ma radiowy potencjał.


RE: Brodka - Game Change - AKT! - 03.03.2021 06:56 PM

okładka jest świetna; ale numer... znowu jakieś takie nijakie
i czemu znowu po angielsku?


RE: Brodka - Game Change - kajman - 03.03.2021 07:02 PM

Poprzednia płyta była najlepszą Brodki. Jeżeli ta będzie na poziomie singla to będzie zdecydowanie gorsza.


RE: Brodka - Game Change - AKT! - 04.03.2021 01:17 PM

wprowadzam erratę; dzisiejszy odsłuch zaskoczył -- produkcyjnie jest to fantastyczny numer, na światowym poziomie można by rzec -- samo brzmienie jest już może nieco passe, ale numer jest udany; no i wespół z okładką dostaliśmy fantastyczny klip, co też robi robotę; ogólnie mógłbym napisać to samo co kajman, tyle że na odwrót -- poprzednia płyta była strasznie nudna, jeśli ta będzie na poziomie singla, to będzie ciekawsza!


RE: Brodka - Game Change - neo01 - 04.03.2021 05:51 PM

Dobrze, że nie jest tak potwornie nudno jak ostatnio, ale za bardzo mnie ten kawałek nie przekonuje. Niby jest wpadająca w ucho melodia i jakoś to wszystko w miarę płynie, ale ani brzmienie ani instrumentarium raczej nie dla mnie. W sumie naciągane 5/10 mogę dać.