Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A (/showthread.php?tid=55142)



dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - thestranglers - 02.02.2021 10:52 AM

Snow Patrol - Perfect Little Secret



RE: dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - AKT! - 02.02.2021 11:00 AM

SOPHIE
"Just Like We Never Said Goodbye"
, bisajd "L.O.V.E."




RE: dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - EVENo - 02.02.2021 11:05 AM

Oasis - GOING NOWHERE


B-Side z singla Stand By Me, wydanego w 1997. Sama piosenka została napisana przez Noela już w 1990 roku, jeszcze przed powstaniem zespołu.


RE: dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - kajman - 02.02.2021 08:08 PM

Mógłbym tutaj bez problemu wypisać setkę utworów, bo single bardzo często są beznadziejne, a B-side'y kapitalne (chociaż rzadziej zdarza się to drugie niż to pierwsze). Ale może coś świeżutkiego dla mnie... no ale tego na tubie nie ma. To może dla odmiany przykład, gdzie A jest świetny, ale B jeszcze lepszy (w topie Katie był u mnie na pierwszym).
Katie Melua - Market Day In Guernica



RE: dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - Miszon - 17.02.2021 06:08 PM

Na płycie Mercury Falling w zasadzie wszystkie B-side były lepsze od stron A (no może poza I Was Brought to My Senses), co więcej były lepsze od prawie wszystkich utworów z płyty. Zostawienie ich jako odrzutów było kompletnie niezrozumiałe.
Po latach do niektórych przekonał się sam Sting i ten numer umieścił na swojej zimowej płycie, a inny był bodajże w wersji z orkiestrą.
Ja jednak wolę wersję oryginalną:

Sting - Lullaby to an Anxious Child




RE: dzień 514 - strona B singla, którą cenisz bardziej od strony A - AKT! - 18.02.2021 11:38 AM

o, to był całkiem ładny kołysanek