Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Future of the Left - Travels With Myself and Another - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Future of the Left - Travels With Myself and Another (/showthread.php?tid=5343)



Future of the Left - Travels With Myself and Another - Listoholik - 09.07.2009 09:57 PM

a może to będzie jedna z płyt 2009 roku?
krótko. ostro. i na temat. druga płyta walijskiego trio.
Post-Hardcore na najwyższych obrotach i wpleciony w nutę alternatywnego rocka.

w wytwórni 4AD tak rzeczy się wydaje obecnie.
A.D. 2009.


PS. A kojarzycie polski Flapjack? Chwilami mi się kojarzą Icon_smile2



[Obrazek: futureof-the-left-travels-with-myself-400x400.jpg]


- saferłel - 09.07.2009 10:11 PM

Służysz namiarami? Heh, no 4AD to chyba wszyscy doskonale wiemy co może oznaczać Icon_smile Warto pewnie poznać.


- Listoholik - 09.07.2009 10:13 PM

saferłel napisał(a):4AD to chyba wszyscy doskonale wiemy co może oznaczać Icon_smile

nie do końca, dlatego podkreśliłem Post-Hardcore Icon_wink2


- saferłel - 09.07.2009 10:18 PM

Jeśli post-hardcore miałby się równać 4AD czy automatycznie miałby się równać słowom ''dobre nagrania'', no to ok, chociaż ja nie znam wielu płyt tego gatunku właśnie z 4AD Icon_smile

Ale masz te namiary czy nie Icon_biggrin


- AKT! - 09.07.2009 11:01 PM

Ja nie mam pojęcia jak to może brzmieć po nazwach, które podajecie. Ale może to właśnie odpowiednia zachęta, żeby to sprawdzić i wiedzieć na przyszłość o czym rozmawiacie Icon_razz


- Listoholik - 09.07.2009 11:12 PM

największa sława 4AD, ponadczasowa, to DEAD CAN DANCE, ta nazwa coś Ci mówi, aaktt? Icon_smile2


- saferłel - 09.07.2009 11:14 PM

4AD to nazwa bardzo fajnej wytwórni, która ''pracuje'' czy też ''pracowała'' pod kilku moich ulubionych artystów:

- Cocteau Twins
- Deerhunter
- Blonde Redhead
- TV On The Radio
- Dead Can Dance
- Scott Walker
- Camera Obscura
- kurczę, wymieniać i wymieniać by można Icon_biggrin chyba ''najlepsza'' wytwórnia świata Icon_smile


- Listoholik - 09.07.2009 11:15 PM

oj, najlepsza, najlepsza Icon_smile2


- AKT! - 10.07.2009 12:08 AM

??

nazwy mi mówią, nawet kojarzę jaką muzykę tam grają, ale co do jej bycia najlepszą, raczej mam wątpliwości


- Listoholik - 10.07.2009 12:10 AM

niestety, Jackson tam nie nagrywał Icon_razz


- AKT! - 10.07.2009 12:26 AM

hohoho, jaki żart


- Listoholik - 10.07.2009 12:28 AM

sorry, ale wszystko mi sie kojarzy z M.Jacksonem, gdy wchodzę na forum, i widzę ten baner pod Twoim każdym wpisem Icon_exclaim


- prz_rulez - 10.07.2009 01:18 AM

Listoholiku! Przywołuję Cię do porządku! Icon_razz
Nie wiem, czy najlepsza, czy nie, ale widzę, że ma swój specyficzny profil i idzie nim, nie oglądając się dookoła. Pogratulować tylko.


- Listoholik - 10.07.2009 01:47 AM

prz_rulez napisał(a):Listoholiku! Przywołuję Cię do porządku!


i minus ile mi dajesz :?:
tylko za co :?:
pewnie za całokształt :?: Icon_surprised



idź do uzi, uklęknij u jej stóp, i złóż modlitwę, żeby mnie tu nie było Icon_razz


- saferłel - 10.07.2009 10:45 AM

prz_rulez napisał(a):Nie wiem, czy najlepsza, czy nie, ale widzę, że ma swój specyficzny profil i idzie nim, nie oglądając się dookoła. Pogratulować tylko.

Wyczuwam tu dużo ironii, tylko nie wiem z jakiego powodu Icon_frown To wytwórnia niezależna. Żaden utwór wylansowany przez nią nie był światowym hitem, pewnie płyta też nie, ale to wszystko zdobywało uwagę krytyki, co pokazuje ich siłę. Odnosząc się do twojej wypowiedzi - ''Na co mają się oglądać''?


- prz_rulez - 10.07.2009 01:40 PM

saferłel napisał(a):Odnosząc się do twojej wypowiedzi - ''Na co mają się oglądać''?
A raczej nie mają. Na rynek, na zmieniające się trendy, na grube portfele grub(oskórn)ych ludzi...
To nie było ironiczne Paweł.

Aha, do Listoholika: Powiedz mi, po co te kpiny, ironie i szyderstwa? Czy nie można po prostu kulturalnie i przyjaźnie komentować muzyki?


- Listoholik - 10.07.2009 01:42 PM

a Ty to robisz? nie dostrzegam Icon_confused


- prz_rulez - 11.07.2009 03:45 PM

Proszę, nie rób ze mnie potwora, bo nim to raczej nie jestem. Icon_confused2
I błagam, wróćmy do tematu.


- saferłel - 14.07.2009 06:04 PM

No to wróćmy, i co ciekawego możecie dopisać kochani ''kłócicielscy'' Icon_razz2

Ja tyle, że słucham i słucham, a Futerzy, kurczę, chyba w top 10 roku zagoszczą Icon_biggrin A może i wyżej! Jest kapitalna!