Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Happysad - Od Tańca - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Happysad - Od Tańca (/showthread.php?tid=52351)



Happysad - Od Tańca - kacper130700 - 27.08.2020 09:36 PM

"Od Tańca" to piąty singiel promujący najnowszy album grupy Happysad pt. "Rekordowo Letnie Lato", który trafił do sprzedaży 29 listopada zeszłego roku.




RE: Happysad - Od Tańca - EVENo - 27.08.2020 09:45 PM

Dobry wybór. To pierwsza piosenka na płycie i daje ona nadzieję na naprawdę dobry album (który ostatecznie jest co najwyżej niezły). Zostawiła na mnie dobre pierwsze wrażenie i teraz też brzmi dobrze.


RE: Happysad - Od Tańca - Aro - 27.08.2020 10:19 PM

A mnie nie przekonali w tej wersji.

Parę lat temu już to nagrali i zabrzmiało mi niebo lepiej. O i nawet na króciutko pojawili się też i na mojej liście. Icon_smile



RE: Happysad - Od Tańca - Kondziowsky - 29.08.2020 12:39 PM

No z tej płyty utwór Od Tańca to moje top3, chociaż teledysk taki se, byle był - ale happysad rzadko robił dobre teledyski Icon_razz2

Aro napisał(a):A mnie nie przekonali w tej wersji.
mimo, że wersje nie różnią się drastycznie, to faktycznie pierwsza nagrywka lepsza Icon_biggrin


RE: Happysad - Od Tańca - EVENo - 29.08.2020 01:00 PM

Ta historia z koncertem Umrzesz to w ogóle zabawna historia - "Pierwszy pożegnalny koncert" Icon_biggrin Nieszablonowy pomysł.


RE: Happysad - Od Tańca - neo01 - 29.08.2020 01:14 PM

Faktycznie to dobry wybór. Numer nie drażni elektroniką, a tu już dużo Icon_wink
No i fajnie buja.
Dam mocne 7/10.


RE: Happysad - Od Tańca - Kondziowsky - 30.08.2020 12:24 AM

EVENo napisał(a):Ta historia z koncertem Umrzesz to w ogóle zabawna historia - "Pierwszy pożegnalny koncert" Nieszablonowy pomysł.

Tak, świetny pomysł i wykonanie Icon_biggrin Niektórzy zarzucają, że Rekordowo Letnie Lato czerpie ze starych kawałków, ale ogólnie moim zdaniem dało to tylko dodatkowy smaczek - bo kto by wtedy pomyślał, że to zapowiedź utworów happysadu Icon_wink

neo01 napisał(a):Numer nie drażni elektroniką
Oby nowa płyta tak właśnie wyglądała - chociaż szanse są marne.